نقل از//ازتوجه به مصرف بهینه آب تا نماد یوز آسیایی

نقل از//ازتوجه به مصرف بهینه آب تا نماد یوز آسیایی

|نقل از//ازتوجه به مصرف بهینه آب تا نماد یوز آسیایی از هلال ۱۴۷|

شانزدهمین طرح ملی ایمنی وسلامت مسافرین استان یزد با نگاه ویژه همیاران جوون هلال احمر استان یزد به حفظ طبیعت برگزار و همچنین در حال اجرا می باشد.

شعاری که از سوی نهاد جوانان هلال احمر و همچنین فدراسیون بین المللی جمعیت‌های ملی صلیب سرخ و همچنین هلال احمر در نظر گرفته شده “جوون سالم جهان سالم می‌سازد” می باشد و همچنین به همین منظور در استان یزد شاهد ابتکاراتی از سوی همیاران جوون هلال احمری در طول اجرای شانزدهمین طرح ملی ایمنی و همچنین سلامت مسافرین نوروزی در شهرستان های متنوع و گوناگون و مختلف استان بودیم.

در یکی از پست ایمنی و همچنین سلامت مسافران شهرستان بافق استان یزد، با ساخت نمادی از یوز آسیایی که زیستگاه آن هم در آن شهرستان می باشد توجه شهروندان و مردم شهر و همچنین مسافران را به حفظ آن گونه از جانداران حیات وحش جلب کردند، آن ابتکار سال شمسی قبل نیز اجر و همچنین امسال بصورت گسترده تر با تهیه بروشور و همچنین مطالبی در مورد یوز آسیایی و همچنین همچنین ایستگاه فضای مجازی و همچنین اطلاعات اکثرا و بیشتر در مورد آن گونه به مسافران ارائه می دهند.

جوانان هلال احمر شهرستان بافق با شعار ” یوز هنوز می دود جوانان جهت حفاظت از حیات وحش  “youth for wildlife” اقدام به ساخت نمادی از یوزپلنگ آسیایی کردند که هدف از آن اقدام حساس سازی مسئولان و همچنین مسافران در مورد حفاظت از حیات وحش به ویژه یوز آسیایی که یک سوم آن هم در شهرستان بافق زیست می کند می باشد.

در ایستگاه و همچنین چادر های طرح ملی و همچنین ایمنی سلامت مسافرین نوروزی شهرستان اردکان نیز نمادی جهت مصرف بهینه آب و همچنین صنایع دستی آن هم شهرستان توسط همیاران ساخته شده بود که  آن ایده جذاب و جالب و همچنین زیبا و همچنین پرمفهوم مورد توجه مسافرین نوروزی قرار گرفت.
همیاران جوون با ساخت نمادین یک حوضچه و همچنین کوزه های آب، دغدغه کم آبی استان یزد و همچنین همچنین وجود حیات در ستان یزد را در قرن‌های متنوع و گوناگون و مختلف با وجود کم آبی را مطرح کردند.

یکی از همیاران جوون که سرتیم پست بود در همین باره گفت: دغدغه کم آبی به عنوان یکی از معظلات و مسائل و مشکلات جهانی و همچنین حاد مطرح می می شود که استان یزد قرن‌هاست با ساخت بادگیر و همچنین قنات و همچنین دیگر فناوری‌ها بر آن مشکل غلبه کرده می باشد.

محمد رضایی گفتن کرد: در مجموع آن طرح نشانی می باشد از صنایع دستی شهرستان و همچنین سادگی شهروندان و مردم شهر منطقه، رنگ آبی یا همون فیروزه ای ظروف نمادی می باشد از آثار و همچنین صنایع دوره اسلامی زیرا و به درستی که همانطور که میدانید آن رنگ در مساجد و همچنین اماکن مذهبی به وفور بهره بری و استفاده می می شود و همچنین در مورد بوته خار و همچنین سنگ های کوهی هم که میبینید نشان دهنده ی زیست بوم منطقه می باشد.

محمد مهدی اقبالی

نقل از//ازتوجه به مصرف بهینه آب تا نماد یوز آسیایی در تاریخ ۲ April 2016 | 9:32 am نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “نقل از//ازتوجه به مصرف بهینه آب تا نماد یوز آسیایی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *