نشست هم اندیشی دبیران کانون های جوانان و همچنين دانشجویی تهران با دست يار نهاد جوانان برگزار شد

نشست هم اندیشی دبیران کانون های جوانان و همچنين دانشجویی تهران با دست يار نهاد جوانان برگزار شد

|نشست هم اندیشی دبیران کانون های جوانان و همچنين دانشجویی تهران با دست يار نهاد جوانان برگزار شد از هلال ۱۴۷|

این جلسه درخصوص موضوعات متنوع و گوناگون و مختلف کانون های دانشجویی و همچنين جوانان شامل سامانه جامع عضویت، تفاهم نامه های جمعیت با وزارت علوم، بهداشت و همچنين همچنین دانشگاه آزاد، کسری اقلام هویتی و همچنين چگونگی مشارکت اعضا در فعالیتهای متنوع و گوناگون و مختلف بحث و همچنين بررسی شد.

به نقل از رابط خبری واحد دانشجویی معاونت جوانان هلال احمر استان تهران، روز سه شنبه نشست هم اندیشی دبیران و همچنين نایب دبیران کانون های دانشجویی و همچنين جوانان هلال احمر شهرستان تهران برگزار شد.

در این جلسه که با حضور گنج کریمی؛ دست يار جوانان و همچنين دانشجویی نهاد جوانان جمعیت هلال احمر، محمدرضا منصوری؛ دست يار مسائل جوانان هلال احمر استان تهران و همچنين رییس جمعیت هلال احمر شهرستان تهران برگزار شد. در خصوص موضوعات متنوع و گوناگون و مختلف کانونهای دانشجویی و همچنين جوانان شامل سامانه جامع عضویت ،تفاهم نامه های جمعیت با وزارت علوم،بهداشت و همچنين همچنین دانشگاه آزاد، کسری اقلام هویتی و همچنين چگونگی مشارکت اعضا در فعالیت ها بحث و همچنين گفتگو شد.

همچنین در این جلسه بطور ویژه در ارتباط و رابطه با چگونگی اجرای طرح نذر آب تبادل نظر  و همچنين در پایان به سوالات حاضرین پاسخ داده شد.

نشست هم اندیشی دبیران کانون های جوانان و همچنين دانشجویی تهران با دست يار نهاد جوانان برگزار شد در تاریخ ۵ September 2018 | 5:32 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “نشست هم اندیشی دبیران کانون های جوانان و همچنين دانشجویی تهران با دست يار نهاد جوانان برگزار شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *