نشست هم اندیشی دبیران کانون دانشجویی ایلام برگزار شد

WhatsApp-Image-2020-02-19-at-15.18.101-300x225.jpeg

نشست هم اندیشی دبیران کانون دانشجویی ایلام برگزار شد

|نشست هم اندیشی دبیران کانون دانشجویی ایلام برگزار شد از هلال ۱۴۷|

نشست هم اندیشی دبیران کانون دانشجویی ایلام برگزار شد

جلسه دبیران کانون دانشجویی هلال احمر با حضور  دبیر کانون های دانشجویی شهرستان ایلام به میزبانی دانشگاه فنی و همچنين حرفه ای پسران جوان ایلام برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام؛ این نشست با حضور خشنود احمدی فرد رئیس دانشکده فنی پسران جوان ایلام و همچنين دبیران کانون های دانشگاه فرهنگیان (برادران و همچنين خواهران)، دانشگاه ایلام، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور، دانشکده فنی پسران جوان و همچنين خواهران حضور داشتند که با هدف ارتقاء سطح کیفی و همچنين کمی فعالیت های کانون دانشجویی هلال احم و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب های آتی کانون ها، ارتباط و همچنين هماهنگی ها بین کانون ها برگزار شد.
رئیس دانشکده فنی پسران جوان ایلام هدف از تشکیل و همچنين تاسیس این کانون های هلال احمر را تربیت و همچنين ارائه آموزش های مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري به دانشجویان برای آمادگی کامل به هنگام بروز حوادث طبیعی و همچنين غیر مترقبه شهرستان دانست و همچنين افزود: در این جلسه راهکارهای بهبود و همچنين ارتقاء سطح کیفی فعالیت ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی برای برگزاری کلاس های امداد و همچنين کمک های اولیه برای دانشجویان مورد بررسی قرار گرفت.
همچنین نسبت به جذب اعضای جدید در دانشگاه ها توسط شورای اجرایی کانون هلال احمر دانشگاه ها تاکید شد و همچنين شیوه های جذب اعضای جدید در دانشگاه ها را بر اساس تجربه به دبیران تشریح شد.
در ادامه ی این نشست، دبیران ضمن گفتگو در زمینه طرح ها و همچنين همچنین ارائه درخواست ها و همچنين همکاری بین معاونت مسائل جوانان هلال احمر با معاونت فرهنگی دانشگاه ها به رایزنی پرداختند.

 

نشست هم اندیشی دبیران کانون دانشجویی ایلام برگزار شد در تاریخ ۲۰ February 2020 | 7:51 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “نشست هم اندیشی دبیران کانون دانشجویی ایلام برگزار شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *