نشست هم‌اندیشی معاونین مسائل جوانان استان های گلستان و همچنين خراسان شمالی‎

نشست هم‌اندیشی معاونین مسائل جوانان استان های گلستان و همچنين خراسان شمالی‎

|نشست هم‌اندیشی معاونین مسائل جوانان استان های گلستان و همچنين خراسان شمالی‎ از هلال ۱۴۷|

نشست هم اندیشی معاونین مسائل جوانان استان های گلستان و همچنين خراسان شمالی با هدف تقویت روابط دوسویه کاری در عملیاتی سازی اهداف و همچنين مأموریت های نهاد جوانان به میزبانی گلستان در گرگان برگزارشد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛ طبسی با اعلام این خبر گفت: در این نشست بر مناسبات و همچنين ظرفیت های مشترک دو استان بحث و همچنين تبادل نظر شد.

سرپرست معاونت مسائل جوانان جمعیت هلال احمر گلستان تصیح کرد: مشارکت اعضای جوون و همچنين فعال به صورت داوطلبانه در برنامه جذاب و جالب و خوب های عام المنفعه و همچنين بشردوستانه و همچنين بهره مندی از شاخصه های خاص جوانان در دوخطه گلستان و همچنين خراسان شامل دیگر تأکیدات این نشست بوده است.

همچنین دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمرخراسان شمالی ضمن قدردانی از برپایی این جلسه به میزبانی گلستان گفت: بهره مندی مناسب از حضور اقوام و همچنين قومیت های گوناگون در استان های گلستان و همچنين خراسان باید در تدوین برنامه جذاب و جالب و خوب های توجه ویژه مي شود.

مهدی علی آبادی خاطرنشان کرد: برنامه جذاب و جالب و خوب های و همچنين فعالیت های حوزه نهاد جوانان در حوزه های متنوع و گوناگون و مختلف بر محور مشارکت اعضا بسترهای مناسب کارهای مشترک و همچنين دوسویه را فراهم آورده است که باید از این مهم به خوبی بهره مند شد.

همچنین در این جلسه رؤسای جمعیت هلال احمر شهرستان گرمه خراسان شمالی و همچنين گنبدکاووس گلستان نظرات و همچنين پیشنهادات خویش را ارائه نمودند.

نشست هم‌اندیشی معاونین مسائل جوانان استان های گلستان و همچنين خراسان شمالی‎ در تاریخ ۲۴ August 2018 | 11:33 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “نشست هم‌اندیشی معاونین مسائل جوانان استان های گلستان و همچنين خراسان شمالی‎”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *