نشست توجیهی سرپرستان بیست و همچنين نهمین دوره مسابقات کشوری رفاقت مهر به میزبانی استان یزد برگزار شد/مهم ترین هدف مسابقات رفاقت مهر ارتقای دانش و همچنين تجربه و مهارت بالا های امدادی است

نشست توجیهی سرپرستان بیست و همچنين نهمین دوره مسابقات کشوری رفاقت مهر به میزبانی استان یزد برگزار شد/مهم ترین هدف مسابقات رفاقت مهر ارتقای دانش و همچنين تجربه و مهارت بالا های امدادی است

|نشست توجیهی سرپرستان بیست و همچنين نهمین دوره مسابقات کشوری رفاقت مهر به میزبانی استان یزد برگزار شد/مهم ترین هدف مسابقات رفاقت مهر ارتقای دانش و همچنين تجربه و مهارت بالا های امدادی است از هلال ۱۴۷|

رئیس اداره مسابقات و همچنين اردوهای نهاد جوانان جمعیت هلال احمر کشور به همراه مسئولان جمعیت هلال احمر استان یزد در نشست توجیهی سرپرستان این دوره از مسابقات به تشریح وظایف تیم ها و همچنين اعضاء پرداختند.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد؛ در این جلسه دکتر محسن حرازی زاده یزدی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد عنوان کرد: امید است با توجه به شاخص های کمی و همچنين کیفی مسابقات به خوبی به اتمام برسد.

وی تصریح کرد: در این مسابقات رقابت اهمیت زیادی ندارد و همچنين رفاقت الویت دارد در حوزه جوانان اهداف بشردوستانه و همچنين خدمتی به جامعه دارای اهمیت زیادی است.

حرازی زاده بیان کرد: برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنين زمان بندی دو شرط مهم در موفقیت است تعلل در اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب ای می تواند همه برنامه جذاب و جالب و خوب ها را تحت شعاع خود قرار دهد.

وی اظهار کرد: همکاری گروهها و همچنين فعالیت های تیمی و همچنين همدلی سرپرستان می تواند در پیشبرد اهداف موثر باشد توجه به زمان بندی دقیق نیز لازمه کار است همچنین اعضاء باید توجه به مسائل ترافیکی شهری  و همچنين بافت قدیمی را مد نظر داشته باشند.

در ادامه عذرا والی رئیس اداره مسابقات و همچنين اردوهای نهاد جوانان جمعیت هلال احمر کشور در خصوص همراهی اعضای تیم ها در برگزاری بیست و همچنين نهمین دوره مسابقات کشوری رفاقت مهر به میزبانی استان یزد عنوان کرد: مسئولان استان یزد همراهی خوبی در برگزاری این سری از مسابقات دارند که جای تقدیر دارد.

والی افزود: ستاد نهاد جوانان عهده دار برگزاری مسابقات است تا شائبه ای در برگزاری مسابقات در مورد ذی النفع بودن میزبان وجود نداشته باشد.

رئیس اداره مسابقات و همچنين اردوهای نهاد جوانان جمعیت هلال احمر کشور بیان کرد: مسابقات به روش استاندارد با حضور داوران نمونه و همچنين متخصص برگزار خواهد شد

وی تصریح کرد: داوران از سراسر استان و همچنين از بهترین ها انتخاب شده اند و همچنين در بیش از دو سوم استان ها نمایندگی داوران داریم.

والی خاطرنشان کرد: بازیدها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی و همچنين مسابقات جانبی در کنار این دوره از مسابقات طراحی شده است.

وی تاکید کرد: همراهی و همچنين همدلی شرکت کنندگان اهمیت زیادی دارد تا بتوان لذت از حضور در یزد را به خوبی تجربه کرد.

رئیس اداره مسابقات و همچنين اردوهای نهاد جوانان جمعیت هلال احمر کشور یادآور شد: حضور همه استان ها در ۴ تيم برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی شده و همچنين مسابقات در دو روز برگزار می مي شود.

وی گفت: اعضای شرکت کننده از فردا طبق جدول در سایت مسابقات حضور می یابند همچنین بازدید ها طبق برنامه جذاب و جالب و خوب انجام می مي شود ضمن اینکه سه شنبه ادامه مسابقات برای ۱۵ استان باقی مانده برگزار خواهد شد.

والی افزود: چهارشنبه نیز کویرنوردی با حضور شرکت کنندگان و همچنين اعضای تیم برگزار می مي شود که تیم ها با آمادگی مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري تجهیزات و همچنين امکانات مورد نیاز را همراه داشته باشند.

وی تصریح کرد: داوران بازآموزی و همچنين رفع ابهام را در سایت ها مورد ارزیابی قرار می دهند تا اعضا در جریان مسابقات قرار گیرند و همچنين تناقضات آموزشی رفع مي شود.

رئیس اداره مسابقات و همچنين اردوهای نهاد جوانان جمعیت هلال احمر کشور خاطرنشان کرد: سایت مسابقات با قرعه کشی گروههای صلح و همچنين دوستی و همچنين مهرورزی آغاز به کار می کند.

وی عنوان کرد: دو تیم ۴ نفره در آزمون اسکان اضطراری طبق زمان بندی شرکت می کنند، همچنین گروههای مهرورز در قسمت و بخش های ارزیابی و همچنين احیا و همچنين بانداژ و همچنين اتل بندی و همچنين دوستی با حمل های بدن تجهیزات و همچنين صلح با حمل گروهی و همچنين اسکان اضطراری و همچنين آتل بندی به رقابت می پردازند.

والی گفت: انتخاب تیم های بشردوست طبق شیوه نامه استان ها در مرحله کشوری با آیتم های طراحی شده صورت می گیرد باید بشر دوستی را پررنگ تر ببینیم.

وی افزود: همچنین آموزه های امدادی و همچنين سنجش تجربه و مهارت بالا ها را داریم با توجه به معیارها هر امتیازی در موضوعات بشردوستی در امتیازات رشته تخصص اثر دارد و همچنين با تجمیع همه امتیازات سه استان برتر انتخاب می شوند در واقع با آزمون کتبی و همچنين عملی و همچنين درصدی از امتیاز بشردوستی سه تیم برتر انتخاب می شوند.

رئیس اداره مسابقات و همچنين اردوهای نهاد جوانان جمعیت هلال احمر کشور اظهار کرد: مهم ترین هدف مسابقات این است که دانش و همچنين تجربه و مهارت بالا های امدادی را ارتقا بخشیم تا در حوزه آموزش های امدادی موثر باشند و همچنين هدف کسب رتبه نیست.

وی تصریح کرد: شناسایی نیازهای آموزشی از اهداف مهم است خوشبختانه تیم ها در سطح خوبی قرار دارند و همچنين ما امیدواریم در کمال انصاف و همچنين عدالت داوری انجام مي شود.

در این جلسه سیدجواد میرحسینی؛ دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان یزد عنوان کرد: طبق برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی و همچنين زمان بندی فعلی نهایت دقت در جهت دستیابی به اهداف مد نظر است.

وی افزود: نظم و همچنين انظباط شرکت کنندگان اهمیت زیادی دارد و همچنين توجه به زمان و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی انجام شده زمینه ساز موفقیت است.

میرحسینی بیان کرد: شرکت در مسابقات و همچنين بازدید از سایت و همچنين برگزاری مسابقات جانبی و همچنين مسابقات فرهنگی به ویژه مسابقه عکاسی با اهدای جوایز به بهترین اثر شامل برنامه جذاب و جالب و خوب های این سری از مسابقات است.

وی خاطرنشان کرد: یزد شهری مذهبی و همچنين تاریخی است و همچنين امیدواریم بهترین بهره بري و استفاده را در حضور اعضاء در شهرستان داشته باشیم.

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان یزد عنوان کرد: در کویرنوردی لباس و همچنين کفش و همچنين کوله مناسب همراه اشخاص باشد چرا که ۶ کیلومتر مسیر رفت و همچنين برگشت وجود دارد.

وی گفت: برنامه جذاب و جالب و خوب های ورزشی و همچنين مفرح و همچنين بازدید از شهرستان میبد و همچنين حضور در کارگاه سفال از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب هاست.

 

نشست توجیهی سرپرستان بیست و همچنين نهمین دوره مسابقات کشوری رفاقت مهر به میزبانی استان یزد برگزار شد/مهم ترین هدف مسابقات رفاقت مهر ارتقای دانش و همچنين تجربه و مهارت بالا های امدادی است در تاریخ ۲۶ November 2018 | 3:33 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “نشست توجیهی سرپرستان بیست و همچنين نهمین دوره مسابقات کشوری رفاقت مهر به میزبانی استان یزد برگزار شد/مهم ترین هدف مسابقات رفاقت مهر ارتقای دانش و همچنين تجربه و مهارت بالا های امدادی است”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *