ندای تسکین آلام بشری در پاکدشت مصادف با روز جهانی دیابت

ندای تسکین آلام بشری در پاکدشت مصادف با روز جهانی دیابت

|ندای تسکین آلام بشری در پاکدشت مصادف با روز جهانی دیابت از هلال ۱۴۷|

به مناسبت هفته دیابت جوانان هلال احمر پاکدشت با استقرار چادر سلامت در روستای چنگی این شهرستان با شعار از خانواه خود مراقبت کنید طنین انداز تسکین آلام بشری شدند.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان پاکدشت با اشاره به بیماری دیابت عنوان کرد:تست قند خون،فشار خون و همچنين مشاوره تغذیه از خدماتی بود که توسط اعضای داوطلب با هدف جامعه سالم به اهالی روستا ارائه شد.

کاظم زاده اظهار داشت:تغذیه سالم با صبحانه آغاز می مي شود و همچنين همچنین با کنترل چاقی که یکی از عوامل این بیماری است می قدرت از مبتلا شدن به این دیابت جلوگیری کرد.

این برنامه جذاب و جالب و خوب با همکاری شبکه بهداشت و همچنين درمان شهرستان و همچنين مشارکت مسائل بانوان و همچنين خانواده فرمانداری پاکدشت همچنین بخشداری مرکزی و همچنين دهیاری روستای چنگی برگزار شد.

عهد جوانان تهران با شهدا در هفته وحدت

اعضای فعال جوانان هلال احمر منطقه ۱۳ شهرستان تهران جهت تجدید میثاق و همچنين عطر افشانی در مزار شهدای گمنام میدان امام و پيشوا حسین(ع) حضور پیدا کردند .

در این میان سهیل کوهزادی دبیر جوانان منطقه ۱۳ در گفتگو با رابط خبری شهرستان تهران گفت: جز ناديده گرفتن ناپذیر زندگی جوانان الگو برداریست، شهدا همواره بهترین الگو و همچنين چراغ راه برای جوانان بوده و همچنين خواهند بود.

وی ادامه داد:زندگی شهدا مانند درسنامه ایی ارزشمند روشنگر راه و همچنين روش فکر کردن و انديشيدن و همچنين زندگی جوانان است.

کوهزادی در ادامه افزود: در این میان شهدای گمنام دارای جایگاه ویژه ایی خواهند بود زیراکه این شهدا فرزند تمامی ملت خواهند بود. این تجدید میثاق ها همچنين و علاوه بر تغییر روحیات جوانان میتواند باعث افزایش همدلی و همچنين همبستگی در جوانان مي شود.

 

 

ندای تسکین آلام بشری در پاکدشت مصادف با روز جهانی دیابت در تاریخ ۱۶ November 2019 | 1:06 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “ندای تسکین آلام بشری در پاکدشت مصادف با روز جهانی دیابت”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *