مهلت شرکت در سومین جشنواره فیلم دیدنی و جذاب و همچنین عکس بشردوستی تا پایان فروردین ماه تمدید شد

مهلت شرکت در سومین جشنواره فیلم دیدنی و جذاب و همچنین عکس بشردوستی تا پایان فروردین ماه تمدید شد

|مهلت شرکت در سومین جشنواره فیلم دیدنی و جذاب و همچنین عکس بشردوستی تا پایان فروردین ماه تمدید شد از هلال ۱۴۷|

علاقه مندان شرکت در جشنواره فیلم دیدنی و جذاب و همچنین عکس بشردوستی می توانند تا پایان فروردین ماه سال شمسی جاری آثار خود را ارسال و همچنین در آن جشنواره شرکت کنند.

به نقل از روابط عمومی نهاد جوانان هلال احمر، علاقمندان شرکت در جشنواره فیلم دیدنی و جذاب و همچنین عکس بشردوستی می توانند با ارسال فیلم دیدنی و جذاب ها و همچنین عکس های خود با موضوعاتی شامل جلوه های بشردوستی، نوعدوستی ونیکوکاری درسفر، سرویس ها و خدمات داوطلبانه و همچنین رفتارهای بشردوستانه، حمایت از زندگی و همچنین سلامت انسان ها، فرهنگ و همچنین سبک صحیح رانندگی، فرهنگ بهره بری و استفاده بهینه از منابع طبیعی و همچنین حفاظت محیط زیست و همچنین … در آن جشنواره شرکت کنند.

گفتنی می باشد سومین جشنواره فیلم دیدنی و جذاب و همچنین عکس بشردوستی در دو تیم سنی کودکان و همچنین جوانان و نوجوانان ( رده سنی ۵ تا ۱۸ سال شمسی ) و همچنین جوانان ( رده سنی ۱۸ تا ۲۹ سال شمسی ) برگزار می می شود.

علاقه مندان می توانند بعد از رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید جشنواره (سفر سالم) و همچنین تکمیل فرم تقاضای شرکت، آثار خود را به همراه مدارک مورد مستلزم و نیاز(اسکن تصویر کارت ملی ویک قطعه عکس ۴×۳ ) از راه های زیربه دبیرخانه جشنواره ارسال کنند:

* آپلود درپایگاه اینترنتی سفرسالم به نشانی:  www.safaresalem.ir

* شبکه فرهنگی و اجتماعی تلگرام به شماره: ۰۹۳۰۰۱۴۷۹۱۵

*پست پیشتاز به نشانی دبیرخانه جشنواره:

تهران- خیابان ولی عصر(ع)- بالاتر ازمیدان ونک -بعدازمیرداماد-خیابان رشیدیاسمی-جنب بیمارستان خاتم الانبیاء-پلاک(۳)- نهاد جوانان هلال احمر-معاونت دانشجویی وجوانان- کدپستی: ۱۹۹۶۸۳۵۶۱۱

جهت اطلاع از جزییات اکثرا و بیشتر آن جشنواره می توانید به وبسایت و مرکز خبرهای جدید سفرسالم به نشانی  www.safaresalem.ir   رفت و آمد و مراجعه کنید.

 

 

مهلت شرکت در سومین جشنواره فیلم دیدنی و جذاب و همچنین عکس بشردوستی تا پایان فروردین ماه تمدید شد در تاریخ ۹ April 2016 | 4:19 pm نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “مهلت شرکت در سومین جشنواره فیلم دیدنی و جذاب و همچنین عکس بشردوستی تا پایان فروردین ماه تمدید شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *