«منشور آینده» جوانان هلال‌احمر با حضور مطابق و يکدست‌کننده مقیم نهاد ملل در ایران تقدیم رئیس جمعیت شد

«منشور آینده» جوانان هلال‌احمر با حضور مطابق و يکدست‌کننده مقیم نهاد ملل در ایران تقدیم رئیس جمعیت شد

|«منشور آینده» جوانان هلال‌احمر با حضور مطابق و يکدست‌کننده مقیم نهاد ملل در ایران تقدیم رئیس جمعیت شد از هلال ۱۴۷|

تعدادی از جوانان دادرس نهاد جوانان جمعیت هلال‌احمر همزمان با هفته کودک «منشور آینده» جوانان هلال‌احمر را به دکتر پیوندی، رئیس جمعیت هلال‌احمر تقدیم کردند.

به نقل از روابط عمومی نهاد جوانان هلال احمر ؛ در این مراسم که با حضور دکتر علی‌اصغر پیوندی و همچنين اوگوچی دنیلز، مطابق و يکدست‌کننده مقیم نهاد ملل در ایران برگزار شد، جمعی از جوانان و نوجوانان دادرس نهاد جوانان هلال‌احمر متن منشور آینده تقدیمی به جمعیت هلال‌احمر را خواندن و قرائت کردند.

متن منشور آینده به شرح ذیل است: « این حرف های آینده است. حرف نویسندگان، هنرمندان، صنعتگران، پزشکان، معلمان و همچنين سرانجام پدران و همچنين مادران آینده نه چندان دور. حرف کودکانی که قرار است واژه ها را از نویسندگان، آفرینشگری را از هنرمندان، ابزارها را از صنعتگران، قلم‌ها را از معلمان و همچنين بی شک انسانیت و همچنين اخلاق را از پدران و همچنين مادران و همچنين سازندگی آینده را از همه آنها بیاموزند و همچنين پلی بنا کنند به سوی آینده ای بهتر. ما زنان و همچنين مردان فردایی هستیم که آینده را از امروز در بازی های کودکانه تمرین می‌کنیم و همچنين در کنار هم مهربانی، صبر و همچنين نوع‌دوستی و همچنين احترام به خوبی‌ها را یاد می گیریم. ما امروز روی انگشت های پا می ایستیم تا بلندتر دیده شویم و همچنين جدی تر به چشم بیاییم. گاهی برای ما کتاب می خوانید و همچنين گاهی خود تمرین خواندن می کنیم. ما امروز قهرمانان قصه ها را به یاد می سپاریم تا خود قهرمانان ایرانی شادتر و همچنين آبادتر باشیم. ما کودکان ایران اسلامی در سایه ایمان به خدای مهربان و همچنين در مسیر آموختن خوبی ها و همچنين تجربه و مهارت بالا های زندگی شایسته با لبخند و همچنين امید قدم به قدم به سوی آینده پیش می آییم؛ آینده را باید ساخت.»

 

«منشور آینده» جوانان هلال‌احمر با حضور مطابق و يکدست‌کننده مقیم نهاد ملل در ایران تقدیم رئیس جمعیت شد در تاریخ ۶ October 2019 | 11:01 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “«منشور آینده» جوانان هلال‌احمر با حضور مطابق و يکدست‌کننده مقیم نهاد ملل در ایران تقدیم رئیس جمعیت شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *