مقام آوری غنچه های هلال یزدی در سومین جشنواره ماه پیشونی

مقام آوری غنچه های هلال یزدی در سومین جشنواره ماه پیشونی

|مقام آوری غنچه های هلال یزدی در سومین جشنواره ماه پیشونی از هلال ۱۴۷|

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان یزد از مقام آوری غنچه های هلال شهرستان بافق در سومین دوره جشنواره ماه پیشونی خبرداد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد؛ سید جواد میرحسینی دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان یزد اظهار داشت: در سومین دوره از جشنواره ماه پیشونی، غنچه های هلال احمر شهرستان بافق استان یزد موفق به کسب سه رتبه در سطح کشور شدند و همچنين بار دیگر گل لبخند را بر لبان هلال احمری ها جاری کردند.

میرحسینی با اعلام اینکه این جشنواره در دو قسمت و بخش سرود و همچنين نمایش به میزبانی استان فارس برگزارشد، گفت: ۲۵  اثر از استان یزد در این جشنواره شرکت کردند که در این میان غنچه های هلال طاها در قسمت و بخش نمایش مقام دوم و همچنين گروهای غنچه های هلال دردانه و همچنين شکوفه در قسمت و بخش سرود  مقام هفتم و همچنين هشتم را کسب کردند.

وی عنوان کرد: این جشنواره با هدف افزایش آگاهی نو نهالان و همچنين آمادگی آنان در برابر بلایا، یادگیری شماره تلفن  های اضطراری ، مفاهیم  اولیه امدادی و همچنين کمک های اولیه برگزار شد .

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان یزد ضمن عرض تبریک وخدا نيرو به مربیان و همچنين غنچه های هلال احمر شهرستان بافق، از زحمات و همچنين همکاری والدین و همچنين مربیان و همچنين همکاران در شعبه بافق در اجرای این برنامه جذاب و جالب و خوب تشکرکرد.

 

مقام آوری غنچه های هلال یزدی در سومین جشنواره ماه پیشونی در تاریخ ۱۸ March 2020 | 2:54 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “مقام آوری غنچه های هلال یزدی در سومین جشنواره ماه پیشونی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *