مشارکت ۱۰ هزار فرد يا شخص از اعضا جوانان هلال احمر خراسان رضوی در برنامه جذاب و جالب و خوب های هفته هلال احمر

مشارکت ۱۰ هزار فرد يا شخص از اعضا جوانان هلال احمر خراسان رضوی در برنامه جذاب و جالب و خوب های هفته هلال احمر

|مشارکت ۱۰ هزار فرد يا شخص از اعضا جوانان هلال احمر خراسان رضوی در برنامه جذاب و جالب و خوب های هفته هلال احمر از هلال ۱۴۷|

دست يار مسائل جوانان هلال احمر خراسان رضوی از مشارکت بیش از ۱۰ هزار فرد يا شخص از اعضا جوانان هلال احمر استان در اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های هفته هلال احمر خبر داد.

علیرضا معین زاده دست يار مسائل جوانان هلال احمر خراسان رضوی گفته استهمه ساله در هفته هلال احمر که از ۱۲ اردیبهشت ماه آغاز و همچنين به مدت یک هفته ادامه دارد، فعالیت های بشر دوستانه ای در قالب برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع توسط اعضا جوانان هلال احمر خراسان رضوی انجام می مي شود.

وی با اشاره به اینکه ۲ هزارو ۲۹۲ فرد يا شخص از حوزه جوانان و۲هزارو ۱۶۹ فرد يا شخص از اعضا دانشجویی در برنامه جذاب و جالب و خوب های هفته هلال مشارکت داشته اند، گفت: اعضا کانون های دانش آموزی ، غنچه های هلال ،روستایی وطلاب نیز در برنامه جذاب و جالب و خوب های هفته هلال احمر حضور پر رنگ داشتند.

معین زاده با اشاره به اینکه بیش از ۳۰۰ فعالیت در قالب ۱۴ عنوان برنامه جذاب و جالب و خوب در سراسر شعب هلال احمر خراسان رضوی توسط این اعضا انجام شد ،گفت: برپایی ایستگاههای سلامت، نواختن زنگ هلال در مدارس واجرای مانور ایمنی در برابر زلزله ،حضور در نماز جمعه، غبار روبی مزار شهدا وبرگزاری کلاسهای امداد وکمکهای اولیه از مهمترین این برنامه جذاب و جالب و خوب ها می باشد.

مشارکت ۱۰ هزار فرد يا شخص از اعضا جوانان هلال احمر خراسان رضوی در برنامه جذاب و جالب و خوب های هفته هلال احمر در تاریخ ۱۶ May 2019 | 12:45 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “مشارکت ۱۰ هزار فرد يا شخص از اعضا جوانان هلال احمر خراسان رضوی در برنامه جذاب و جالب و خوب های هفته هلال احمر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *