مشارکت جوانان بشردوست جمعیت هلال احمر شهرستان قزوین در پویش “سهم ما در کرونا” 

مشارکت جوانان بشردوست جمعیت هلال احمر شهرستان قزوین در پویش “سهم ما در کرونا” 

|مشارکت جوانان بشردوست جمعیت هلال احمر شهرستان قزوین در پویش “سهم ما در کرونا”  از هلال ۱۴۷|

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان قزوین از مشارکت هفت میلیون ریالی جوانان بشردوست این شهرستان به آسیب دیدگان ناشی از کرونا خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین؛ علیرضا جاهد رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان قزوین با اعلام این خبر گفت: جوانان بشردوست کانون جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان قزوین با جمع آوری کمک های خود به پویش “سهم ما در کرونا” با عنوان دست یار پیوستند.
جاهد افزود: در راستای اهداف جمعیت هلال احمر که شامل آن هم “تسکین آلام بشری” است؛ جوانان بشردوست کانون جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان قزوین با جمع آوری مبلغ هفتصد هزار تومان وجه نقد و همچنين واریز آن هم به حساب جمعیت هلال احمر استان قزوین در این امر خداپسندانه مشارکت کردند.
وی در ادامه بیان داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و همچنين گسترش آن هم در استان قزوین که تعدادی از همشهریان و همچنين هم استانی های ما را تحت تأثیر قرار داده و همچنين خانواده هایی از شیوع بیماری متأثر شدند و همچنين امروز با معظلات و مسائل و مشکلات متعدد معیشتی و همچنين شغلی مواجه خواهند بود و همچنين با توجه به تأکید فراوان مقام معظم رهبری بر کمکهای همدلانه شهروندان و مردم شهر به این خانواده ها، پویش “سهم ما در کرونا” با عنوان دست یار توسط جمعیت هلال احمر در استان در حال اجرا است.
وی در پایان ضمن تقدیر و همچنين تشکر از جوانان بشردوست مشارکت در یاری رسانی به هم نوعان را ارزشمند دانست.

مشارکت جوانان بشردوست جمعیت هلال احمر شهرستان قزوین در پویش “سهم ما در کرونا”  در تاریخ ۸ May 2020 | 10:47 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “مشارکت جوانان بشردوست جمعیت هلال احمر شهرستان قزوین در پویش “سهم ما در کرونا” ”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *