مسابقه عکاسی اینستاگرامی جوانان کربلایی

مسابقه عکاسی اینستاگرامی جوانان کربلایی

|مسابقه عکاسی اینستاگرامی جوانان کربلایی از هلال ۱۴۷|

همزمان با ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(علیه السلام) نهاد جوانان جمعیت هلال احمر مسابقه عکاسی اینستاگرامی جوانان کربلایی، با محوریت حضور کودکان، جوانان و نوجوانان و همچنين جوانان در آیین‌های سوگواری سالار شهیدان، را برگزار می‌کند.

به نقل از روابط عمومی نهاد جوانان جمعیت هلال احمر همزمان با فرارسیدن ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و همچنين یاران باوفایشان، نهاد جوانان جمعیت هلال احمر اقدام به برگزاری مسابقه عکاسی تحت عنوان «جوانان کربلایی» در قاب تصویر با موضوع بهترین تصاویر از حضور کودکان، جوانان و نوجوانان و همچنين جوانان در آیین‌های سوگواری این ایام نموده است.

لذا از کلیه علاقمندان خصوصا جوانان دعوت به عمل می آید که آثار خود را جهت شرکت در این مسابقه در صفحه شخصی اینستاگرام خود منتشر و همچنين صفحه نهاد جوانان هلال احمر را به آدرس @helal.javanan تگ نمایند.

شرایط شرکت در مسابقه :

۱. شرکت برای عموم علاقمندان آزاد است.

۲.هر شرکت کننده می‌تواند از یک الی ۵ تصویر را جهت شرکت در مسابقه اقدام نماید.

۳. عکس ها می‌تواند با موبایل یا دوربین گرفته شده باشد (تصاویر باید از کیفیت مطلوب برخوردار باشد).

۴. از نظر برگزارکننده، فرستنده عکس به عنوان صاحب آن هم شناخته شده و همچنين در صورتي که غیر از آن هم باشد، مسئولیتی متوجه برگزارکننده نبوده و همچنين صاحب عکس باید از طرق قانونی اقدام نماید. در این صورت عکس از مسابقه خارج خواهد شد.

۵. تصاویر ارسالی باید به شکل مستند بوده و همچنين در آنها از هرگونه منتاژ که جنبه استنادی عکس را مخدوش می کند، خودداری مي شود.

به سه اثر برگزیده جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد.

مسابقه عکاسی اینستاگرامی جوانان کربلایی در تاریخ ۱۷ September 2018 | 8:54 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “مسابقه عکاسی اینستاگرامی جوانان کربلایی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *