مرحله شهرستانی المپیاد آماده با حضور شصت دادرس برگزار شد

1-28-300x225.jpg

مرحله شهرستانی المپیاد آماده با حضور شصت دادرس برگزار شد

|مرحله شهرستانی المپیاد آماده با حضور شصت دادرس برگزار شد از هلال ۱۴۷|

دوره آموزشی طرح ملی دادرس (دانش آموزان آماده در روزهای سخت) در مدارس دخترانه شهرستان بافق برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد؛ جعفر حسن پور در مراسم اختتامیه طرح آموزشی دادرس با گفتن اهمیت اجرای آن طرح اظهار داشت: هدف از انجام آن طرح افزایش سطح ایمنی، کاهش خطرپذیری و همچنین پیامدهای ناشی از وقوع حوادث در مدارس از طریق تربیت تیم های دانش آموزی آماده در مواجهه با حوادث و همچنین ترویج فرهنگ ایمنی در جامعه می باشد.

او همچنین فراگیری سلسله تجربه و مهارت بالا‌های امدادی را جهت هر فرد ضروری دانست و همچنین با اشاره به آنکه نجات یک فرد، نجات جامعه می باشد خاطرنشان کرد: یک فرد آموزش دیده همچنین و علاوه بر آنکه می‌تواند جان خود را در هنگام وقوع بحران‌ها و همچنین حوادث متنوع و گوناگون و مختلف، از خطر نجات دهد، منجی سایر انسان‌ها نیز خواهد بود.

ریاست جمعیت هلال احمر شهرستان بافق تصریح کرد: در آن دوره تجربه و مهارت بالا های تخصصی فوریت های امداد و همچنین نجات، آتل بندی، احیاء قلبی_ریوی، ارزیابی نشانه ها و علائم حیاتی، حمل مصدوم انفرادی و همچنین تیمی، تخلیه اضطراری و همچنین پناه گیری، بهداشت، نصب چادر در شرایط امدادی، آموزش ویژه آسیب های منطقه ای و همچنین کمک های ابتدایی و اولیه به دانش آموزان آموزش داده شده می باشد.

گفتنی می باشد، در آن دوره مدارس توحید، زینب و همچنین زهرا به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند و همچنین در قالب یک تیم ۱۴ نفره به مرحله استانی راه یافتند.

مرحله شهرستانی المپیاد آماده با حضور شصت دادرس برگزار شد در تاریخ ۲۸ April 2016 | 12:12 am نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “مرحله شهرستانی المپیاد آماده با حضور شصت دادرس برگزار شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *