مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحام امام و پیشوا خمینی (ره) در شوشتر برگزار شد

مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحام امام و پیشوا خمینی (ره) در شوشتر برگزار شد

|مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحام امام و پیشوا خمینی (ره) در شوشتر برگزار شد از هلال ۱۴۷|

به بهانه سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران " امام و پیشوا خمینی (ره)" افراد جوون جمعیت هلال احمر شوشتر با حضور در امام و پیشوا زاده عبدالله آن شهرستان بعد از ادای فریضه نماز جماعت مراسمی به همین مناسبت برگزار کردند.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان؛ ریاست جمعیت هلال احمر شوشتر ضمن عرض تسلیت  به مناسبت سالگرد وفات امام و پیشوا خوبی ها و همچنین با اهمیت خواندن نقش امام و پیشوا در پیروزی انقلاب اسلامی و همچنین مهرورزی به انسانها اظهار کرد: دیمتری یازوف در کتاب ضربات سرنوشت که حاصل سال شمسی ها حضور او در صحنه های سیاسی جهان بوده می باشد، به مناسبت نامه حضرت امام و پیشوا خمینی رحمه الله به گورباچف آخرین رهبر اتحاد جماهیر شوروی گریزی به زندگی و همچنین شخصیت امام و پیشوا خمینی زده می باشد.

او همچنین در آن کتاب آورده می باشد: به نظر من، امام و پیشوا خمینی، قبل از آن که نگران دبیر کل گروه و حزب ما باشد، نگران بشر بود. به همین دلیل آن هم پیام مهم تاریخی را جهت گورباچف ارسال کرد. امام و پیشوا خمینی، اعتقادی به تسخیر کشورها نداشت و همچنین معتقد بود بایستی و حتما قلوب انسان را تسخیر کرد. به همین دلیل میلیون ها فرد یا شخص از سراسر جهان در روز غم انگیز تشییع پیکر او یک راهروی انسانی زنده تشکیل دادند تا تابوت آیت اللّه از طریق آن هم حمل می شود. جای تاسف می باشد که گورباچف به نصیحت های امام و پیشوا خمینی توجه نکرد و همچنین در مسیری گام نهاد که عظمت کشور را دچار خلل کرد.

گفتنی می باشد، حجه الاسلام والمسلمین حاج شفیعی نماینده نهاد رهبری در دانشگاه های خوزستان سخنران آن مراسم بود.

مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحام امام و پیشوا خمینی (ره) در شوشتر برگزار شد در تاریخ ۳ June 2016 | 1:07 am نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحام امام و پیشوا خمینی (ره) در شوشتر برگزار شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *