مدیرکل آموزش و همچنين پرورش استان کرمان: طرح دادرس باید جامعه هدف بیشتری در بر گیرد

مدیرکل آموزش و همچنين پرورش استان کرمان: طرح دادرس باید جامعه هدف بیشتری در بر گیرد

|مدیرکل آموزش و همچنين پرورش استان کرمان: طرح دادرس باید جامعه هدف بیشتری در بر گیرد از هلال ۱۴۷|

مدیرکل آموزش و همچنين پرورش استان کرمان در دیدار با مدیرعامل جمعیت هلال احمر کرمان بر ضرورت گسترش جامعه هدف طرح دادرس در مدارس استان تاکید کرد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ ظهر امروز رضا فلاح مدیرعامل جمعیت هلال احمر کرمان با مدیرکل آموزش و همچنين پرورش استان با هدف برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی اجرای هفتمین المپیاد آماده مرحله استانی دیدار و همچنين گفتگو کرد.

مدیرکل آموزش و همچنين پرورش استان کرمان در این دیدار ضمن قدردانی از سرويس ها و خدمات جمعیت هلال احمر در عرصه های امدادی و همچنين بشردوستانه افزود: فراگیری آموزه های امدادی در هر جامعه و همچنين در هر مقطعی ضروری است.

احمد اسکندری نسب با اشاره به اینکه دانش آموزان توانایی نجات و همچنين کمک به همنوع را دارند، خاطرنشان کرد: طرح دادرس در مدارس استان کرمان با افزایش جامعه هدف در تمامی مقاطع تحصیلی پایه هشتم ضروری است و همچنين در همین راستا اداره کل آموزش و همچنين پرورش و همچنين جمعیت هلال احمر استان در خصوص اجرایی شدن و همچنين فراگیرشدن این طرح باید برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی کنند.

مدیرکل آموزش و همچنين پرورش استان کرمان: طرح دادرس باید جامعه هدف بیشتری در بر گیرد در تاریخ ۱۲ June 2019 | 10:18 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “مدیرکل آموزش و همچنين پرورش استان کرمان: طرح دادرس باید جامعه هدف بیشتری در بر گیرد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *