ماه نشان درسی از هلال احمر برای نجات

ماه نشان درسی از هلال احمر برای نجات

|ماه نشان درسی از هلال احمر برای نجات از هلال ۱۴۷|

علیرضا معین زاده دست يار مسائل جوانان هلال احمر خراسان رضوی از اجرای طرح ماه نشان در شعب هلال احمر این استان خبرداد.

 آموزش ۵۴۲ دانش آموز مشهدی در طرح ماه نشان 
 دست يار مدیر عامل و همچنين رئیس جمعیت هلال احمر مشهد از   آموزش ۵۴۲ دانش آموز مشهدی در طرح ماه نشان  خبر داد.
به  نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر مشهد،سید جمال زرگر با اعلام این خبر گفت: به منظور آشنایی بیشتر اعضای کانون‌های دانش‌آموزی با اهداف، تاریخچه، پیشینه و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌ها و همچنين فعالیت‌های هلال احمر، طرح «ماه نشان» در مدارس مشهد اجرا شد.
وی افزود:این طرح در  ۲۱ مدرسه در سطح مشهد برگزار گردید و۳۱۰دانش  آموز پسر و۲۳۲دانش آموز دختر تعلیم داده شدند.
زرگر با اشاره به اهداف این طرح  خاطر نشان کرد: هدف از اجرای طرح ماه نشان آشنا کردن دانش‌آموزان با اصول، اهداف و همچنين فعالیت‌های فدراسیون جهانی صلیب سرخ و همچنين  هلال احمر به شمار می‌رود.
دست يار مدیرعامل و همچنين رییس جمعیت هلال احمر مشهد عنوان کرد: آشنایی با لجستیک،ترابری و همچنين آنست، بازدید از بالگرد و همچنين انبارهای امدادی جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی و همچنين برگزاری کارگاه های آموزشی جهت آشنایی   با فعالیت های هلال احمر شامل مباحث تدریس شده می باشد.
 اجرای طرح ماه نشان در جمعیت هلال احمر نیشابور
طرح ماه نشان ویژه دانش آموزان و همچنين با هدف آشنایی با جمعیت هلال احمر به همت مرکز مسائل جوانان شعبه برگزار گردید.
توزنده جانی مسئول مسائل جوانان شعبه گفت: با هدف آشنایی دانش آموزان با تاریخچه ، اصول ، اهداف و همچنين فعالیت های جمعیت هلال احمر  و همچنين آمادگی این عزیزان جهت رویارویی بهتر با حوادث و همچنين بلایا، طرح ماه نشان در این شعبه برگزار گردید.
وی درادامه افزود : در اجرای این طرح دانش آموزان عزیز با حضور در جمعیت هلال احمر نیشابور از قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف شعبه بویژه درمانگاه و همچنين اتاق ERS بازدید و همچنين با خودرو آمبولانس و همچنين تجهیزات آن هم آشنا گردیدند.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان چناران از برگزاری طرح ماه نشان توسط واحد جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان چناران خبر داد.
علی مسعودی افزود:دراین طرح ۵ آموزشگاه متوسطه اول که  ۲آموزشگاه دخترانه و همچنين ۳ آموزشگاه پسرانه ،  ودرمجموع۹۵ دانش آموز شرکت داشتند .
وی بیان کرد: ک دانش آموزان دراین طرح با تاریخچه، ماموریت ها و همچنين اصول نهضت جهانی صلیب سرخ وهلال احمر آشنا شدند .
علی مسعودی درادامه گفت: دانش آموزان از تجهیزات وخودروهای امدادونجات بازدید و همچنين با نحوه بهره بري و استفاده از تجهیزات آشنا شدند.
ماه نشان درسی از هلال احمر
دانش آموزان دوره اول متوسطه در شهرستان جوین از جمعیت هلال احمر بازدید کردند.
 به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان جوین دانش آموزان پایه هفتم دبیرستان از جمعیت هلال احمر شهرستان بازدید به عمل آوردند در این فعالیت مربیان جمعیت به معرفی فعالیت ها ،ماموریت ها و همچنين دستاورد های جمعیت هلال احمر پرداختند.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان جوین تصریح کرد: هدف از این طرح آشنایی دانش آموزان با  نهاد های جمعیت و همچنين ماموریت های آنها پرداخته شده است تا دانش آموزان ضمن یادگیری به همه گیر شدن فرهنگ بشر دوستی بشوند
علیرضا سودمند افزود: درپایان طرح دانش آموزان توسط مربیان جمعیت با مباحث امدادی که در روزمره به آن هم مبتلا به خواهند بود آشنا شدند تا در صورت لزوم با حفظ خونسردی اقدامات اولیه در حوادث را بدهند.

ماه نشان درسی از هلال احمر برای نجات در تاریخ ۲۶ January 2020 | 6:19 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “ماه نشان درسی از هلال احمر برای نجات”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *