مانور زلزله در و همچنين پیش دبستانی ها و همچنين مهدهای کودک همیار استان بوشهر تیتر

مانور زلزله در و همچنين پیش دبستانی ها و همچنين مهدهای کودک همیار استان بوشهر تیتر

|مانور زلزله در و همچنين پیش دبستانی ها و همچنين مهدهای کودک همیار استان بوشهر تیتر از هلال ۱۴۷|

در سالروز حادثه تلخ زلزله بم اعضا کانون های غنچه های هلال احمر استان بوشهربا زلزله بیشتر آشنا شدند.

به نقل از روابط عمومی جوانان جمعیت هلال احمر استان بوشهر؛ آمنه غریبی با بیان این خبر گفت: سنین خردسال پذیرای مباحث و مطالب بسیاری میباشد و همچنين جذابیت داستانی آن هم مباحث و مطالب را دوستداشتنی تر جلوه می دهد.

دست يار اموز جوانان تصریح کرد: آشنایی با حوادث و همچنين راه های مقابله با آن هم را باید از سال شمسي های اولیه آموزشی در دستور کار قرار داد. چراکه در رشد شخصیتی و همچنين اجتماعی آنان اهمیت دادن به اینگونه مسائل که با آموزش و همچنين تمرین ، پیشگیری عمده در بروز اتفاقات بعد را در پی دارد.

وی افزود: همزمان با گرامیداشت سالرور زلزله عظیم بم مربیان آموزشی هلال احمر ضمن حضور در مهدهای کودک همیار و همچنين پیش دبستانی ها با آموزش شعر و همچنين داستان مباحث و مطالب امدادی را آموزش و همچنين نمایش زلزله با بازی کودکان برگزار کردند.

پناهگیری ، خروج ایمن ، مکان های امن ، مکان های پر خطر ، بیرون رفتن از ساختمان ، کمک کردن در حمل و همچنين کمک های اولیه شامل موارد آموزشی قبل از اجرای مانور بود.

مانور زلزله در و همچنين پیش دبستانی ها و همچنين مهدهای کودک همیار استان بوشهر تیتر در تاریخ ۳۰ December 2018 | 8:47 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “مانور زلزله در و همچنين پیش دبستانی ها و همچنين مهدهای کودک همیار استان بوشهر تیتر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *