لبیک جوانان کرمانشاهی به ندای “هل مِن ناصر یَنصُرُنى” حضرت اباعبدالله الحسین(ع)

۱۰۰۲۰۶-300x169.jpg

لبیک جوانان کرمانشاهی به ندای “هل مِن ناصر یَنصُرُنى” حضرت اباعبدالله الحسین(ع)

|لبیک جوانان کرمانشاهی به ندای “هل مِن ناصر یَنصُرُنى” حضرت اباعبدالله الحسین(ع) از هلال ۱۴۷|

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه از برگزاری مراسم سوگواری و همچنين عزاداری "دلیل علی ذات الله" امام و پيشوا حسین(ع) همزمان با سرتاسر جهان در حسینیه حضرت علی اکبر(ع) جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه به همت اعضا جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان کرمانشاه خبر داد.

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه از برگزاری مراسم سوگواری و همچنين عزاداری “دلیل علی ذات الله” امام و پيشوا حسین(ع) همزمان با سرتاسر جهان در حسینیه حضرت علی اکبر(ع) جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه به همت اعضا جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان کرمانشاه خبر داد.به نقل از رابط خبری معاونت مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه؛ در این مراسم معنوی که با حضور مدیرعامل، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه، پرسنل و همچنين اعضا جوانان جمعیت هلال احمر همراه بود، عزاداران حسینی ضمن عرض تسلیت به ساحت حضرت زینب سلام الله علیها، به ندای “هل مِن ناصر یَنصُرُنى” سید و همچنين سالار شهیدان لبیک گفتند.

مختار اسدیان دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه ضمن بیان این خبر تشریح کرد: در هشتمین روز از محرم الحرام سال شمسي ١۴۴١ ه.ق و همچنين همزمان با شب تاسوعای حسینی، هیئت رهروان حضرت علی اکبر (ع) جمعیت هلال احمر شهرستان کرمانشاه عزاداری با شکوهی را با حضور بیش از ۱۰۰ فرد يا شخص از اعضای جوانان این شعبه و همچنين سخنرانان و همچنين ذاکرین اهل بیت برگزار کردند تا یاد و همچنين خاطر شهدای دشت نینوا را به پا دارند.

وی ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری امام و پيشوا حسین(ع) و همچنين ۷۲ تن از یاران وفادارشان افزود: جوانان هیئت حضرت علی اکبر (ع) همه ساله در ایام محرم و همچنين صفر برنامه جذاب و جالب و خوب‌های مذهبی و همچنين فرهنگی را در شعب جمعیت هلال احمر سراسر کشور ویژه اعضا برگزار می‌کنند.

اسدیان اذعان کرد: ستاره ۳۴ ساله آسمان کربلا و همچنين پهناور و بزرگ‌ترین یار و همچنين یاور امام و پيشوا حسین(ع)، حضرت عباس(ع) یعنی چهره درهم کشیده و همچنين این نام نشان از صلابت و همچنين توانمندی سقای کربلا دارد. او به مقدار و اندازه‌ای محو یار شده بود که بر امواج دل انگیز آب روان، لب‌های خشکیده محبوب خود را در نظر آورد و همچنين داغ تشنگی را از یاد برد. رشادت، وفاداری و همچنين فروتنی عباس(ع) یکی دیگر از برگ‌های زرین عاشورا است که همه را به شگفتی واداشته است.

وی تصریح کرد: امروز دشمنان در حوزه های متنوع و گوناگون و مختلف شامل فرهنگی آرایش سیاسی گرفته اند و همچنين ما باید برای عبرت گرفتن از تاریخ عاشورا و همچنين جلوگیری از تکرار شکست هایی که مسلمانان در طول تاریخ از دشمنان خوردند، جوانان را در مسیر ولایت حرکت دهیم.

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه در پایان افزود: برپایی مراسم عزاداری در ایام محرم موجب تغییر درونى انسان می مي شود و همچنين آدمى می کوشد تا آرمان های اهل بیت(ع) را در خود درونی سازد و همچنين روحیه ایثار، فداکاری و همچنين از خودگذشتگی را بیاموزد.

لبیک جوانان کرمانشاهی به ندای “هل مِن ناصر یَنصُرُنى” حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در تاریخ ۹ September 2019 | 11:38 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “لبیک جوانان کرمانشاهی به ندای “هل مِن ناصر یَنصُرُنى” حضرت اباعبدالله الحسین(ع)”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *