“قورباغه ات را قورت بده” در نشست کتابخوانی جوانان بشردوست جمعیت هلال احمر شهرستان قزوین

“قورباغه ات را قورت بده” در نشست کتابخوانی جوانان بشردوست جمعیت هلال احمر شهرستان قزوین

|“قورباغه ات را قورت بده” در نشست کتابخوانی جوانان بشردوست جمعیت هلال احمر شهرستان قزوین از هلال ۱۴۷|

"نگاهی به اندیشه ها" مجموعه نشست های کتابخوانی جوانان بشردوست جمعیت هلال احمر شهرستان قزوین به میزبانی کانون جوانان منزل و خانه هلال اقبالیه جمعیت هلال احمر شهرستان قزوین برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین نشست کتابخوانی جوانان بشردوست جمعیت هلال احمر شهرستان قزوین به میزبانی کانون جوانان منزل و خانه هلال اقبالیه جمعیت هلال احمر شهرستان قزوین و همچنين با حضور حسن آصفی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین، نادرمیرزایی دست يار امورجوانان جمعیت هلال احمر استان قزوین، علیرضاجاهد رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان قزوین، الهام فروغمنش کارشناس مسئول امورجوانان جمعیت هلال احمر شهرستان قزوین، غلامرضا فرجی دست يار شهردار شهرستان اقبالیه، جوانان بشردوست کانون جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان قزوین و همچنين جمعی از مسئولین شهرداری اقبالیه برگزار شد؛ کتاب “قورباغه ات را قورت بده” نوشته ی برایان تریسی مورد مطالعه و همچنين بحث و همچنين گفتگو قرار گرفت.

در این کتاب آمده است: (در صورتي که قرار است اولین کاری که در هر روز انجام می دهید این باشد که قوباغه ای را قورت دهید فورا آن هم را انجام دهید تا در بقیه روز خیالتان راحت باشد که سخت ترین و همچنين بدترین اتفاقی که ممکن است در طول روز برایتان اتفاق بیفتد را پشت سر گذاشته اید.

در زندگی هر کس قورباغه ای وجود دارد که بزرگترین و همچنين مهم ترین کاری است که باید انجام دهد. کاری که در صورتي که در حال حاظر فکری به حالش نکنید به احتمال زیاد انجام نخواهد شد! موضوعی وقتی جذاب و جالب تر می مي شود که تو میدانید کار مورد نظر دقیقا آن هم کاری است که می تواند بیشترین تاثیر مثبت را در زندگی تو بگذارد.)

مطالعه این کتاب در نشست نگاهی به اندیشه ها موجب طوفان فکری جوانان حاضر در جلسه شد که دیدگاه های خود را مطرح و همچنين به اشتراک بگذارند.

و همچنين در پایان این نشست ظیافت افطاری جوانان بشردوست کانون های جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان قزوین برگزار شد.

“قورباغه ات را قورت بده” در نشست کتابخوانی جوانان بشردوست جمعیت هلال احمر شهرستان قزوین در تاریخ ۱۲ June 2019 | 10:16 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در ““قورباغه ات را قورت بده” در نشست کتابخوانی جوانان بشردوست جمعیت هلال احمر شهرستان قزوین”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *