قهرمان پاورلیفتینگ جهان: منش پهلوانی در جمعیت هلال‌احمر به سادگی تحقق پیدا می‌کند

قهرمان پاورلیفتینگ جهان: منش پهلوانی در جمعیت هلال‌احمر به سادگی تحقق پیدا می‌کند

|قهرمان پاورلیفتینگ جهان: منش پهلوانی در جمعیت هلال‌احمر به سادگی تحقق پیدا می‌کند از هلال ۱۴۷|

وقتی سخن از قهرمانی به میان می آید، نباید خود را در بند اسم کنی، گاهی در همین نزدیکی افرادی خواهند بود که بدون دغدغه های شناخته شدن و شهرت در کنار تو فعالیت می کنند و همچنين کسی نمی داند که چه انسان های والایی خواهند بود.

سعید نادری یکی از کارمندان نهاد جوانان جمعیت هلال احمر ایران است که از سال شمسي ۱۳۹۲ وارد جمعیت هلال احمر شد، او متولد ۱۳۶۰ در تهران و همچنين کارشناس ارشد تربیت بدنی و همچنين مدرس دانشگاه است. او معتقد است: کمک کردن به شهروندان و مردم شهر نیازمند با خون و همچنين گوشت او عجین شده است و همچنين یکی از مهمترین علل حضور او در نهاد جوانان همین کمک به اشخاص نیازمند است.
نادری حضور خود را در جمعیت هلال احمر یکی از برکت هایی می داند که به تا حال خداوند به زندگی او اعطا کرده است. منش پهلوانی در جمعیت هلال احمر به سادگی تحقق پیدا می کند و همچنين انسان می تواند با فراق بال به اشخاص آسیب دیده کمک کند.
این قهرمان ملی؛ ورزش بدنسازی را از سال شمسي ۷۵ شروع کرد، بواسطه علاقه زیاد و همچنين داشتن ژنتیک خوب برای بدنسازی، پشتکار و همچنين ریاضت های فراوان سال شمسي ۸۰ قهرمان پرورش اندام کشور شد. از سال شمسي ۸۴ بواسطه اقتدار و قدرت بدنی بالایی که داشت وارد رشته پاورلیفتینگ شد و همچنين سال شمسي ۸۵ اولین مسابقه خودم را در این رشته در سطح مسابقات دانشجویان کشور داد که موفق به کسب مدال طلا و همچنين به عنوان بهترین پرسور نیز انتخاب شده است.از سال۸۵ سال شمسي تا کنون موفق به کسب ۱۰ مدال طلای کشوری و همچنين شکستن چندین رکورد کشوری در اوزان متنوع و گوناگون و مختلف شد. در سال شمسي ۲۰۰۸ ، ۲۰۱۳ ، ۲۰۱۵ در مسابقات آسیایی شرکت کرد و همچنين ۳ مدال طلا را برای کشور بدست آورد همچنین از سال شمسي ۲۰۱۳ به تا حال رکورد دار پرس سینه آسیا است.

سال شمسي ۲۰۱۸ در مسابقات جهانی شرکت کرد و همچنين مدال نقره جهان را به گردن آویخت. مسابقات پاورلیفتینگ wrpf امسال ۲۰۱۹ از تاریخ ۵ دسامبر تا ۱۰ دسامبربه مدت ۶ روز در کشور روسیه شهرستان مسکو با حضور ۴ هزار ورزشکار از ۳۵ کشور جهان برگزار شد و همچنين همراه با تیم ایران در این مسابقات شرکت کرد.
او امسال با برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی و همچنين تمرینات منظم‌تر، فشرده تر نسبت به سال شمسي قبل توانسته بود در دسته وزنی ۱۲۵ کیلو با ثبت رکوردی عالی و همچنين بی نظیر ۳۲۰ کیلو پرس سینه مقام اول جهان و همچنين مدال طلای مسابقات جهانی را بدست آورد و همچنين پرچم ایران را در دنیا به اهتزاز درآورد.

همچنین برای اولین بار در تاریخ حضور قهرمانان ایرانی در مسابقات جهانی پاورلیفتینگ توانسته بود عنوان اوورالی( قهرمان قهرمانان ) و همچنين بهترین پرسور جهان را در این مسابقات کسب کند و همچنين یک مدال طلای دیگر را هم برای ایران اسلامی کسب کرد.
این قهرمان نهاد جوانان مدال طلای سال شمسي ۲۰۱۳ آسیایی خود را در مراسم گلریزانی که نهاد داوطلبان برای کودکان سرطانی برگزار کرده بود به این کودکان اهدا کرد و همچنين در همه عملیات ها و همچنين ماموریت های نهاد جوانان همواره همراه جمعیت گام برداشته است و همچنين عضو نهاد جوانان جمعیتهلال احمر بودن را یکی از افتخارات خود می داند.

وی یکی از مهمترین علل موفقیت خود در عرصه ورزشی را خانواده اعلام کرد که در این سال شمسي ها با حمایت هایی که در حوزه‌های حمایت روانی، تغذیه و همچنين …کردند، مسیر او را برای رسیدن به این مدال ها و همچنين موقعیت بین المللی هموار ساختند.

سعید نادری با تشکر از مسئولین نهاد جوانان شامل سرپرست نهاد جوانان رضا بامداد ، قیامجو ، منیری که همواره از او حمایت کرده اند گفت: حمایت از ورزش کارکنان و همچنين پرورش سفیران هلال احمر باید در نهاد جوانان نهادینه مي شود زیرا یکی از افتخارات ما بر افراشتن هلال سرخ دوستی و همچنين صلح طلبی در عرصه های بین المللی است. امیدوارم شاهد روزی باشیم که پرچم سه رنگ ایران و همچنين هلال احمر در همه عرصه های بین المللی بر افراشته باشد.

قهرمان پاورلیفتینگ جهان: منش پهلوانی در جمعیت هلال‌احمر به سادگی تحقق پیدا می‌کند در تاریخ ۱۹ December 2019 | 4:10 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “قهرمان پاورلیفتینگ جهان: منش پهلوانی در جمعیت هلال‌احمر به سادگی تحقق پیدا می‌کند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *