قهرمانی تیم جمعیت هلال احمر لرستان در مسابقات قهرمانی کشور بوشید و همچنين کای کان کاراته ایران

قهرمانی تیم جمعیت هلال احمر لرستان در مسابقات قهرمانی کشور بوشید و همچنين کای کان کاراته ایران

|قهرمانی تیم جمعیت هلال احمر لرستان در مسابقات قهرمانی کشور بوشید و همچنين کای کان کاراته ایران از هلال ۱۴۷|

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: در مسابقات قهرمانی کشور بوشیدو کای کان کاراته ایران تیم جوانان جمعیت هلال احمر لرستان به عنوان قهرمانی دست یافت.

صارم رضایی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مسابقات قهرمانی کشور بوشیدو کای کان کاراته ایران که امروز به میزبانی لرستان و همچنين در سالن شهید چاغروند مجموعه ورزشی تختی خرم‌آباد برگزار شد تیم لرستان توانسته بود با غلبه بر مدعیان به عنوان قهرمانی دست یابد.

وی افزود: در این دوره از رقابت‌ها تهران به مقام دوم دست یافت و همچنين زنجان ،مازندران و همچنين فارس مشترکا عنوان سوم را کسب کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر لرستان بیان کرد: در این رقابت‌ها که دومین دوره خود را طی می‌کرد ۷۰۰ ورزشکار در قالب ۱۸ استان حضور یافتند.

رضایی افزود: این دوره از مسابقات کشوری بوشیدو کای کان کاراته ایران در چهار رده سنی خردسالان جوانان و نوجوانان نونهالان و همچنين جوانان برگزار شد.

وی بیان کرد: مسؤولیت مربیگری و همچنين سرپرستی تیم جوانان جمعیت هلال احمر لرستان در این رقابت ها بر عهده حجت الاسلام بهزاد پیروز فر مسوول نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان بود.

قهرمانی تیم جمعیت هلال احمر لرستان در مسابقات قهرمانی کشور بوشید و همچنين کای کان کاراته ایران در تاریخ ۱۰ September 2018 | 9:54 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “قهرمانی تیم جمعیت هلال احمر لرستان در مسابقات قهرمانی کشور بوشید و همچنين کای کان کاراته ایران”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *