قم در بسیاری از برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی و همچنين اجتماعی در حوزه جوانان می تواند الگو باشد

قم در بسیاری از برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی و همچنين اجتماعی در حوزه جوانان می تواند الگو باشد

|قم در بسیاری از برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی و همچنين اجتماعی در حوزه جوانان می تواند الگو باشد از هلال ۱۴۷|

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر قم در دیدار دبیرکل جمعیت هلال احمر در هفتاد و همچنين یکمین سالروز تاسیس نهاد جوانان، با جمعی از اعضای جوون هلال احمر در استان قم، گفت: قم با توجه به جایگاهی که دارد در بسیاری از برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی و همچنين اجتماعی می تواند الگو باشد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ حجت الاسلام سید مصطفی علامه مهری در حاشیه دیدار محمود محمدی نسب دبیر کل جمعیت هلال احمر کشور با مراجع عنوان کرد: قم به واسطه حضور علما از قبل از انقلاب مورد توجه بوده است و همچنين دشمن همواره در صدد بوده جامعه شناسی قم را تغییر دهد.

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر قم افزود: قم با توجه به جایگاهی که دارد در بسیاری از برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی و همچنين اجتماعی می تواند الگو باشد.

وی اظهار کرد: با توجه به چنین ظرفیتی قم نیازمند توجه ویژه ای است چرا که قم استانی ویژه است و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب های آن هم باید کشوری و همچنين بین المللی دیده مي شود.

حجت الاسلام علامه مهری خاطرنشان کرد: همچنین از ۱۴۰ کشور دنیا در قم مشغول به تحصیل اند و همچنين موسسات فرهنگی و همچنين علمی زیادی در قم فعال اند.

وی عنوان کرد: قم می تواند الگوی مهمی در کشور باشد آن هم روش که فعالیت های فرهنگی در قم بی نظیر بوده است.

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر قم بیان کرد: جایگاه دینی و همچنين فقهی و همچنين علمی قم و همچنين قرار گرفتن بین ۱۷ استان اهمیت برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی را نشان می دهد و همچنين هلال احمر در این باره فعالیت های گسترده ای داشته است.

وی گفت: امید است جوانان پیرو اهل بیت(ع) باشند و همچنين از عاشورا الگو بگیرند و همچنين موفقیت های بیشماری را پشت سر بگذارند.

حجت الاسلام علامه مهری تصریح کرد: در قم تجربیات خوبی در زمینه جوانان وجود دارد و همچنين نگرش مدیرعامل جمعیت قم راهگشای بسیاری از مسائل اجتماعی و همچنين فرهنگی است.

قم در بسیاری از برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی و همچنين اجتماعی در حوزه جوانان می تواند الگو باشد در تاریخ ۶ November 2018 | 10:26 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “قم در بسیاری از برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی و همچنين اجتماعی در حوزه جوانان می تواند الگو باشد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *