فعالیت کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه پیام نور ابرکوه در نیمه شعبان / از طرح ابتکاری تلنگر خیابانی تا تهیه و همچنين توزیع بسته های غذایی و همچنين اقلام بهداشتی

فعالیت کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه پیام نور ابرکوه در نیمه شعبان / از طرح ابتکاری تلنگر خیابانی تا تهیه و همچنين توزیع بسته های غذایی و همچنين اقلام بهداشتی

|فعالیت کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه پیام نور ابرکوه در نیمه شعبان / از طرح ابتکاری تلنگر خیابانی تا تهیه و همچنين توزیع بسته های غذایی و همچنين اقلام بهداشتی از هلال ۱۴۷|

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ابرکوه از فعالیتهای ابتکاری اعضا کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه پیام نور ابرکوه در نیمه شعبان در راستای پیشگیری از بیماری ویروس کرونا خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ خلیل اکرمی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ابرکوه اظهار داشت : کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه پیام نور این شهرستان در راستای پیشگیری از بیماری ویروس کرونا فعالیتهایی با کمک و همچنين مشارکت اعضا کانون انجام دادند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ابرکوه گفت : طرح ابتکاری تلنگر خیابانی که تعدادی از جملات کوتاه را آماده و همچنين در سطح شهرستان نصب تا عموم شهروندان و مردم شهر با این پیامها آشنا شوند.

اکرمی عنوان کرد : همچنین تعدای بسته غذایی و همچنين عیدانه و همچنين همچنین اقلام بهداشتی با همت و همچنين مشارکت اعضا کانون دانشجویی هلال احمر تهیه و همچنين در بین نیازمندان شهرستان توزیع گردید.

وی با بیان اینکه همچنین در شب نیمه شعبان نیز تعدادی هدایا که برای کودکان تهیه شده بود نیز توزیع گردید ،  گفت : این روزها خیلی ها بیش از پیش نیازمند یاری خیرین و همچنين شهروندان و مردم شهر خواهند بود و همچنين این اعضا  نیز در اهداف خود و همچنين بدنبال سرويس ها و خدمات بشردوستانه به یاری آنان شتافتند.

فعالیت کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه پیام نور ابرکوه در نیمه شعبان / از طرح ابتکاری تلنگر خیابانی تا تهیه و همچنين توزیع بسته های غذایی و همچنين اقلام بهداشتی در تاریخ ۱۲ April 2020 | 11:31 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “فعالیت کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه پیام نور ابرکوه در نیمه شعبان / از طرح ابتکاری تلنگر خیابانی تا تهیه و همچنين توزیع بسته های غذایی و همچنين اقلام بهداشتی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *