فعالیت های جوانان هلال احمر استان فارس در ایام وفات پیر جماران

فعالیت های جوانان هلال احمر استان فارس در ایام وفات پیر جماران

|فعالیت های جوانان هلال احمر استان فارس در ایام وفات پیر جماران از هلال ۱۴۷|

همزمان با سالروز ارتحال رهبر کبیر انتقلاب اسلامی ایران حضرت امام و پیشوا خمینی(ره) و همچنین قیام پانزده خرداد فعالیت های متنوعی توسط افراد جوون شعب هلال احمر فارس در حال اجرا می باشد.

به به گفته روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس؛ در آستانه سالروز وفات بنیانگذار جمهوری اسلامی، دست یار مسائل جوانان استان فارس در پیامی ضمن گرامیداشت سالروز ارتحال حضرت امام و پیشوا خمینی (ره) از همه واحدهای مسائل جوانان استان خواست که جهت ارج نهادن به مقام والای آن شخصیت معنوی بر انجام برنامه جذاب و جالب و خوب های ابتکاری مبادرت ورزند.

بر اساس آن به گفته، مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال امام و پیشوا (ره) در حسینه شهدای امدادگر استان فارس برگزار شد.

مراسم بزرگداشت بیست و همچنین هفتمین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی، با حضور مدیران، معاونین و همچنین کارکنان حوزه ستادی جمعیت هلال احمر فارس در حسینیه شهدای امدادگر آن جمعیت برگزار شد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت استان در آن مراسم با تسلیت فرا رسیدن ایام ۱۴ و همچنین ۱۵ خرداد ماه و همچنین گرامیداشت یاد و همچنین خاطره امام و پیشوا امت(ره) و همچنین شهدای قیام خونین ۱۵ خرداد ماه، گفتن کرد: عشق به امام و پیشوا زمان(عج) و همچنین مولی محوری یکی از ویژگی های بارز اعتقادی و همچنین رفتاری امام و پیشوا خمینی(ره) بود که به تا حال به آن هم کمتر پرداخته شده می باشد.

حجت الاسلام و همچنین المسلمین جواد قاسمی اظهار کرد: امام و پیشوا خمینی(ره) را در جهان اکثرا و بیشتر به عنوان یک رهبر مذهبی و همچنین سیاسی می شناسند و همچنین آن امر موجب شده می باشد بسیاری از سجایای اخلاقی آن هم امام و پیشوا عظیم الشأن پنهان بماند.

او همچنین طی سخنانی با گفتن آن که امام و پیشوا به اسلام سرویس ها و خدمات بسیاری عرضه داشته می باشد تصریح کرد: بایستی و حتما جوانان در برنامه جذاب و جالب و خوب های وفات امام و پیشوا شرکت داد تا با هدف پهناور و بزرگ آن شخصیت دینی آشنا شوند.

همراهی جوانان هلال احمر شهرستان مرودشت با راهیان حرم دوست
جمعی از افراد جوون شهرستان مرودشت با زائرین حرم امام و پیشوا خمینی ره در سالروز وفات آن هم پیر فرزانه همراه شدند.

بنابر آن به گفته،  افراد جوون عضو هلال احمر با حضور در محل اعزام کاروان راهیان کوی دوست، جهت تجدید بیعتی دوباره با آرمان های امام و پیشوا راحل با آن کاروان همراه شدند.

حضور جوانان شیرازی در مراسم سالروز وفات امام و پیشوا خمینی (ره)

افراد جوون شعبه شیراز نیز با حضور در برنامه جذاب و جالب و خوب های نشت جوانان در مراسمی یاد امام و پیشوا خمینی (ره) را گرامی داشتند.

برپایی ایستگاه صلواتی ویژه زائرین در شهرستان خرم بید

افراد جوانان هلال احمر شهرستان خرم بید در گرامیداشت سالروز عروج ملکوتی امام و پیشوا راحل اقدام به برپایی ایستگاه صلواتی توزیع شربت در محل عبور زائرین کردند.

فعالیت های جوانان هلال احمر استان فارس در ایام وفات پیر جماران در تاریخ ۲ June 2016 | 12:10 pm نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “فعالیت های جوانان هلال احمر استان فارس در ایام وفات پیر جماران”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *