فعالیت های افراد جوون فارس در سه روز نخست هفته هلال احمر

فعالیت های افراد جوون فارس در سه روز نخست هفته هلال احمر

|فعالیت های افراد جوون فارس در سه روز نخست هفته هلال احمر از هلال ۱۴۷|

همزمان با هفته هلال احمر فعالیت های متنوعی توسط افراد کانون ها در شعب استان فارس در حال نمایش می باشد.

به نقل از روابط عمومی جوانان هلال احمر استان فارس؛ در هفته هلال احمر افراد جوون هلال احمر شهرستان های خرم بید و همچنین اوز با کارکنان هلال احمر دیدار کرده و همچنین با اهدای گل از تلاش های آنها تقدیر کردند.

بر اساس آن نقل از، افراد جوون هلال احمر در اقدامی خودجوش به مناسبت هفته هلال احمر ضمن اهداء شاخه گل به کارکنان جمعیت هلال احمر آن هفته را به آنها تبریک گفتند.

نمایش جشن و همچنین سرود در کانون غنچه های هلال احمر شهرستان های رستم و همچنین مهر

افراد کانون غنچه های هلال احمر استان فارس در شهرستانهای رستم و همچنین مهر با نمایش جشن و همچنین اردو و همچنین سرود آن ایام را گرامی داشتند.

بنابر آن نقل از، اجرای سرودهای غنچه های هلال، سرود ملی، ساخت کاردستی و همچنین آموزش های امدادی در طبیعت بکر شهرستان رستم شامل برنامه جذاب و جالب و خوب های غنچه های هفته هلال احمر بود.

یکی دیگر از برنامه جذاب و جالب و خوب هایی که جهت غنچه ها انجام شد، آشنایی غنچه ها با مفهوم صلح و همچنین دوستی و همچنین اهداف آن هم توسط پوسترها ی مرتبط و همچنین نقاشی هایی با آن هم موضوع بود.

گفتنی می باشد، تعداد ۶۰ فرد یا شخص از غنچه های هلال احمر در آن دو شهرستان در آن برنامه جذاب و جالب و خوب ها مشارکت داشتند.

نمایش اردوی تفریحی قشم ویژه جوانان هلال احمر شهرستان لارستان و همچنین گراش در هفته هلال احمر

نمایش اردوهای تشویقی از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب های هفته هلال احمر در استان فارس بود. هدف از نمایش آن اردوها در آن هفته تجلیل از افراد جوون بخصوص اعضایی که در برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین طرح نوروزی مشارکت داشتند.

در همین راستا، اردوی یک روزه افراد فعال خواهر عضو کانون جوانان شهرستان گراش در باغستان اطراف شهرستان و همچنین اردوی دو روزه جزیزه قشم ویژه جوانان هلال احمر شهرستان لارستان در هفته هلال احمر برگزار شد.

گفتنی می باشد تعداد ۶۰ فرد یا شخص از خواهران افراد جوانان هلال احمر از آن اردوها برخوردار شدند.

همایش تجلیل از جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان شیراز و همچنین لارستان در هفته هلال احمر برگزار شد

۱۹اردیبهشت ماه مصادف سومین روز هفته هلال احمر همایشی تحت عنوان تجلیل از داوطلبان، امدادگران و همچنین جوانان جمعیت هلال احمر در شهرستان شیراز و همچنین لارستان  برگزار شد.

در آن همایش پهناور و بزرگ که از فعالان طرح ایمنی و همچنین سلامت مسافرین نورزی تقدیر شد، مهمانان ویژه ای شامل مدیر عامل، رییس شعبه و همچنین ..  حضور داشتند.

اهدا خون جوانان جهرم در هفته هلال احمر

جوانان هلال احمر استان فارس از شهرستان‌ جهرم در راستای ایفای وظایف فرهنگی و اجتماعی و همچنین حس انسان‌دوستی، در هفته هلال احمر نسبت به اهدای خون اقدام کردند.

گفتنی می باشد، در دومین روز از هفته هلال احمر جوانان در برنامه جذاب و جالب و خوب اهدای خون همراه با داوطلبان و همچنین کارکنان جمعیت شرکت کردند.

دیوار نویسی به مناسبت هفته هلال در سطح شهرستان توسط جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه

واحد مسائل جوانان هلال احمر شهرستان خرامه در اقدامی مبتکرانه بر دیوار های شهرستان تصاویر مرتبط به هلال احمر و همچنین سرویس ها و خدمات داوطلبانه درج شد.

ایستگاه سلامت کانون دانشجویی شهرستان اوز برپا شد
افراد جوون هلال احمر کانون دانشجویی دانشگاه پیام نور اوز، در هفته هلال احمر اقدام به برپایی ایستگاه سلامت و همچنین سنجش فشار  و همچنین قند خون جهت دانشجویان و همچنین کارمندان کرد.

 عیادت بیماران در شهرستان خرم بید و همچنین خرامه 
همزمان با هفته هلال احمر جمعی از جوانان به عیادت از بیماران بستری در بیمارستان های خرم بید و همچنین خرامه رفتند.

در آن بازدید افراد نهاد جوانان از بیماران مراکز بهداشتی درمانی آن شهرستان ها به همراه مسئولین اداره بازدید و همچنین با اهداء شاخه گل به آن بیماران بستری آرزوی سلامتی کردند.

در برنامه جذاب و جالب و خوب ای مشابه در سومین روز از هفته هلال احمر افراد جوون هلال احمر کانون دانشجویی دانشگاه آزاد به همراه افراد کانون جوانان از مرکز توانبخشی هر روز خدا حضرت ولی عصر عج بازدید کردند.

رییس مرکز توانبخشی ضمن ابراز خرسندی از بازدید های افراد جوانان گفت: هلال احمر بعنوان یک نهاد خدمت رسان دائما با شعار “بنی ادم افراد یک پیکرند” رمز کمک به همنوع را به شهروندان و مردم شهر آموزش داده می باشد.

او همچنین در آن دیدار از فعالیت های مرکز جهت کودکان بی سرپرست اطلاعاتی در اختیار افراد هلال احمر قرار داده و همچنین خواستار همیاری جوانان در برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی جهت کودکان شد.

فعالیت های افراد جوون فارس در سه روز نخست هفته هلال احمر در تاریخ ۹ May 2016 | 8:21 pm نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “فعالیت های افراد جوون فارس در سه روز نخست هفته هلال احمر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *