فعالیت تو باعث خود باوری در جوانان شده است

فعالیت تو باعث خود باوری در جوانان شده است

|فعالیت تو باعث خود باوری در جوانان شده است از هلال ۱۴۷|

مراسم تجلیل از سرويس ها و خدمات اعضای داوطلب تیم‌های سحر استان کرمانشاه که به ارائه حمایت‌های روانی اجتماعی به کودکان و همچنين خانواده های آسیب دیده از زلزله سال شمسي قبل پرداخته بودند، با حضور رئیس نهاد جوانان و همچنين نماینده یونیسف در ایران برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی نهاد جوانان هلال احمر، دکتر شهاب الدین صابونچی در این مراسم با قدردانی از فعالیت های داوطلبانه تیم سحر در استان کرمانشاه، تجربه آنها را بسیار ارزشمند دانست و همچنين گفت: این تجربه تو باعث شد بتوانیم موضوع حمایت روانی در زمان حوادث را به عنوان یکی از قسمت و بخش های اصلی پاسخگویی به حوادث تصويب شده و مصوب قانون کنیم و همچنين به آن هم رسمیت ببخشیم.
رئیس نهاد جوانان افزود: این تجربه که باعث توانمندی تو در مواقع بحرانی شده است، بسیار ارزشمند است و همچنين همچنين و علاوه بر اینکه باعث خودباوری در شهروندان و مردم شهر منطقه شده، باعث خودباوری در اعضا نهاد هم شده است.
وی با اشاره به اینکه در زمینه حمایت های روانی در حوادث تجربیاتی وجود داشته است، افزود: این تجربه ولی منحصر به فرد بود و همچنين خوشحالم که نتیجه قابل قبولی داشته و همچنين ما باید در گام های بعدی از این تجربیات بهره بري و استفاده کنیم.
رئیس نهاد جوانان این طرح را نیازمند بازنگری و همچنين به روز رسانی مستمر دانست و همچنين خاطرنشان کرد: با همه ویژگی های مثبت این طرح حتما کاستی ها و همچنين مشکلاتی دارد که با بازخوانی و همچنين بررسی مبتنی بر شواهد و همچنين مطالعات رفع خواهد شد.
وی یکی از نقص های جدی را عدم اطلاع رسانی در خصوص اجرای این طرح توسط نهاد جوانان دانست و همچنين گفت: ما در صورتي که بتوانیم در زمینه اطلاع رسانی فعالیت بیشتری کنیم و همچنين اطمینان شهروندان و مردم شهر را به فعالیت و همچنين حضور داوطلبانه نیروهای هلال احمر در منطقه آگاه کنیم همچنين و علاوه بر دلگرمی شهروندان و مردم شهر باعث حفظ سرمایه های اجتماعی می شویم.
در این مراسم دکتر ویل پارکس، نماینده یونیسف در ایران هم با قدردانی از فعالیت های تیم سحر در زلزله سال شمسي قبل کرمانشاه گفت: توصیه جدی من بازخوانی چگونگی اجرای طرح است که بتوانید نقاط ضعف و همچنين نيرو آن هم را شناسائی کنید.
وی با اشاره به اینکه حضور در شرایط بعد از حوادث کار بسیار دشواری است، افزود: کار با افرادی که استرس دارند و همچنين دچار مشکل شده اند، خیلی سخت است ولی تو وقتی نتیجه کار را میبینید این سختی کمتر می مي شود.
نماینده یونیسف در ایران در پایان تاکید کرد که نیاز به خود باوری در حوادث از نیازهای مادی بسیار مهمتر است و همچنين خواستار ادامه همکاری ها در این زمینه شد.

فعالیت تو باعث خود باوری در جوانان شده است در تاریخ ۲۸ November 2018 | 2:43 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “فعالیت تو باعث خود باوری در جوانان شده است”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *