فراخوان هشتمین جشنواره ملی فداکاری دانشجویان ایران اعلام شد

فراخوان هشتمین جشنواره ملی فداکاری دانشجویان ایران اعلام شد

|فراخوان هشتمین جشنواره ملی فداکاری دانشجویان ایران اعلام شد از هلال ۱۴۷|

علاقه مندان به شرکت در هشتمین جشنواره ملی فداکاری دانشجویان ایران که دومین دهه از آذرماه ۹۷ برگزار می مي شود، تا ۲۰ آبان ماه فرصت ثبت نام در جشنواره دارند.

به نقل از روابط عمومی نهاد جوانان هلال احمر، نشست خبری هشتمین آیین اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران صبح امروز (یکشنبه) در محل نهاد قرآنی دانشگاهیان کشور برگزار شد.
عیسی علیزاده دست يار فرهنگی جهاددانشگاهی در ابتدای نشست به ویژگی فعالیت های دانشجویی پرداخت و همچنين گفت: علاقه مندی به فعالیت های داوطلبانه، انجام فعالیت های اعتماد ساز و همچنين تقویت کننده سرمایه اجتماعی و همچنين همچنین فعالیت های مرتبطا با زبان هنر و همچنين زبان عمومی از مهمترین ویژگی فعالیت های دانشجوی است.
وی با اشاره به توجه جهاددانشگاهی کشور به مقوله نیازسنجی عنوان کرد: فعالیت های فرهنگی و همچنين دینی گرفته شده در جهاددانشگاهی در قالب هایی زيرا و به درستي که فرهنگ اجتماعی، فرهنگ سیاسی و همچنين فرهنگ مطالعات صورت می گیرد که برای هر یک برنامه جذاب و جالب و خوب هایی زيرا و به درستي که تندیس فداکاری، برگزاری مناظرات و همچنين گفتمان های دانشجویی جزو این برنامه جذاب و جالب و خوب ها به شمار می رود.
جمال رحیمیان رئیس شورای سیاست گذاری آیین تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران نیز در ادامه گفت: نخستین دوره از آیین قدردانی دانشجویان فداکار ایران در سال شمسي ۱۳۸۵ همزمان با سالگرد حادثه زلزله بم برگزار شد. در این دوره دانشجویانی که سهم قابل توجهی در امدادگری به زلزله زدگان بم داشتند مورد تقدیر قرار گرفتند.
وی افزود: به تا حال در هفت دوره برگزار شده، ۲۷۹ دانشجوی فداکار مورد تقدیر قرار گرفته اند که از این میان ۳۱ مورد به تقدیر از تيم های دانشجویی اختصاص داشت و همچنين مابقی نیز دانشجویان فداکار بودند.
به گفته وی، ۱۵۲ مورد از تقدیرهای گرفته شده به دانشگاه های دولتی و همچنين ۷۲ مورد نیز به دانشگاه آزاد اختصاص داشت.
حسن فارسی دبیر جشنواره ملی فداکاری دانشجویان ایران هم در سخنانی با اشاره به اصلاح آیین نامه جشنواره گفت: ثبت نام در جشنواره به دو صورت آزاد و همچنين فراخوان دستگاه های همکار صورت خواهد گرفت.
فارسی گفت: دانشجویان علاقه مند برای شرکت در این دوره از جشنواره می توانند از طریق سایت www.tandisefadakari.ir مشخصات خود را وارد و همچنين ثبت نام کنند. همچنین دستگاه های همکار نیز با فراخوان های درون سازمانی اسامی را به جشنواره معرفی کرده و همچنين سپس مدارک آنان بررسی خواهد شد.
بنابر اعلام دبیر جشنواره ملی فداکاری دانشجویان ایران، در هشتمین دوره این جشنواره ۳۴ دانشجوی فداکار برگزیده خواهند شد.
شعر فداکاری و همچنين تشکیل باشگاه دانشجویان فداکار نیز از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب های این دوره از جشنواره خواهد بود.

آیین اعطای تندیس فداکاری دانشجویان ایران هر ساله در راستای قدردانی و همچنين شناسایی دانشجویان فعال در عرصه های دفاع مقدس، ارائه سرويس ها و خدمات پیشگیرانه و همچنين امدادرسانی داوطلبانی در سوانح، مسائل خیریه، سلامت و همچنين توانبخشی، سازندگی، محرومیت زدایی و همچنين آبادی کشور توسط جهاددانشگاهی برگزار می مي شود.

فراخوان هشتمین جشنواره ملی فداکاری دانشجویان ایران اعلام شد در تاریخ ۲۳ October 2018 | 1:16 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “فراخوان هشتمین جشنواره ملی فداکاری دانشجویان ایران اعلام شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *