غنچه های هلال احمر استان قم در ارزیابی المپیاد کشوری جوانه رتبه عالی را کسب کرد

غنچه های هلال احمر استان قم در ارزیابی المپیاد کشوری جوانه رتبه عالی را کسب کرد

|غنچه های هلال احمر استان قم در ارزیابی المپیاد کشوری جوانه رتبه عالی را کسب کرد از هلال ۱۴۷|

طبق ارزیابی های گرفته شده، توسط نهاد جوانان استان قم با توجه به برگزاری بزرگترین مانور امدادی غنچه های هلال احمر با مشارکت ۱۰۰۰ فرد يا شخص موفق به کسب رتبه عالی شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ بر اساس بررسی های گرفته شده از سوی معاونت پیش دبستانی و همچنين دانش آموزی، نحوه برگزاری موفق المپیاد جوانه (جشنواره ورزشی، امدادی نونهالان هلال احمری) که با مشارکت تمام استان ها در اردیبهشت ماه صورت گرفت، ارزیابی شد.

در این ارزیابی امتیاز قابل کسب ۱۰۰ امتیاز بود که برای ارزش نهادن به حضور حداکثری شعب شرکت کننده، بخشی از امتیاز به تعداد شعبه های مشارکت کننده اختصاص یافت که استان قم این المپیاد را در۴ شعبه قم، کهک، دستجرد و همچنين جعفریه اجرا کرد.

در این ارزیابی که در تقسیم بندی چهارگانه عالی، خوب، متوسط و همچنين قابل رشد به کمیت و همچنين کیفیت برگزاری المپیاد جوانه پرداخته شده است، غنچه های هلال احمر استان قم با کسب ۱۰۳ امتیاز رتبه عالی را از آن هم خود کردند.

گفتنی است، جمعیت هلال احمر استان قم تنها استانی بود که برای سومین بار بزرگترین مانور امدادی کانون غنچه های هلال احمر را با حضور مسئولان ستادی نهاد جوانان جمعیت هلال احمر و همچنين استاندار قم و همچنين یک هزار غنچه برگزار کرد.

غنچه های هلال احمر استان قم در ارزیابی المپیاد کشوری جوانه رتبه عالی را کسب کرد در تاریخ ۲۰ October 2018 | 2:44 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “غنچه های هلال احمر استان قم در ارزیابی المپیاد کشوری جوانه رتبه عالی را کسب کرد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *