غنچه های هلال، سرمایه های جمعیت هلال احمر

0-57-300x225.jpg

غنچه های هلال، سرمایه های جمعیت هلال احمر

|غنچه های هلال، سرمایه های جمعیت هلال احمر از هلال ۱۴۷|

به همت معاونت مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان کردستان اردوی غنچه های هلال در دامنه سرسبز کوه آبیدر برگزار شد.

به به گفته رابط خبری معاونت مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان کردستان؛ در آخرین هفته اردیبهشت ماه جاری اردوی تفریحی یک روزه کانون غنچه های هلال ثمر جمعیت هلال احمر شهرستان سنندج به همت معاونت مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان کردستان در دامنه کوه آبیدر و همچنین موزه حیات وحش برگزار شد.

در آن اردو ‌که با حضور دست یار و همچنین کارسناسان مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان کردستان برگزار شد غنچه های هلال در دامنه سرسبز کوه آبیدر به تفریح پرداختند و همچنین سپس از موزه حیات وحش شهرستان سنندج دیدن کردند.

دست یار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان کردستان هدف از نمایش آن اردو را ساخته یا ایجاد شور و همچنین تداوم اندیشه های فضای دوستدار کودک عنوان کرد و همچنین افزود: یکی از برنامه جذاب و جالب و خوب های اصلی نهاد جوانان سرمایه گذاری و همچنین بستر سازی جهت اعضا در سنین پایین می باشد.

بابک قنبری در ادمه اشاره کرد: با توجه به اهمیت فراوان غنچه های هلال، دست یار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان در راستای آشنایی غنچه های هلال با اهداف و همچنین اصول جمعیت هلال احمر در نظر دارد نمایش اردوهای یک روزه را همچنان ادامه دهد.

سپس او همچنین اظهار داشت: با توجه به حساسیت ها و همچنین آسیب پذیر بودن منطقه ها و مناطق حاشیه شهرستان و همچنین منطقه ها و مناطق کم برخوردار، جمعیت هلال احمر فعالیت های خود را اکثرا و بیشتر معطوف به آن منطقه ها و مناطق می کند و همچنین در باره پیشگیری از آسیب های فرهنگی و اجتماعی وارد شدن پیدا می کند.

دست یار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان کردستان همچنین از نمایش المپیاد جوانه در هفته جاری خبر داد و همچنین گفت: آن المپیاد با محوریت آموزش های امدادی، پناه گیری و همچنین آشنایی با شماره های اظطراری برگزار خواهد شد.

 

غنچه های هلال، سرمایه های جمعیت هلال احمر در تاریخ ۱۷ May 2016 | 3:07 am نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “غنچه های هلال، سرمایه های جمعیت هلال احمر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *