غربالگری و همچنين پایش تب سنجی توسط اعضای جوانان جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی

غربالگری و همچنين پایش تب سنجی توسط اعضای جوانان جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی

|غربالگری و همچنين پایش تب سنجی توسط اعضای جوانان جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی از هلال ۱۴۷|

 بیش از یک میلیون و همچنين ۳۰۰ هزار فرد يا شخص  در پست های غربالگری و همچنين پایش تب سنجی توسط اعضای جوانان و همچنين امدادگران جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی غربالگری شدند.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی؛ با شیوع ویروس کرونا و همچنين اجرای طرح ملی غربالگری در استان آذربایجان غربی یک میلیون و همچنين ۳۸۳ هزار و همچنين ۹۹۴ فرد يا شخص توسط اعضای جوانان و همچنين امدادگران استان آذربایجان غربی در ورودی های استان مورد پایش سلامت قرار گرفتند.
دست يار مسائل جوانان استان گفت: با تلاش جوانان و همچنين امدادگران استان آذربایجان غربی از ابتدای شیوع ویروس کووید ۱۹ تا ۱۴ فروردین در استان۵۸۳ هزار و همچنين ۴۰۸ خودرو مورد پایش تب سنجی قرار گرفتند.
آذرنیوتور بیان کرد: جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی در ۵۴ نقطه از مبادی  ورودی و همچنين خروجی شهرهای استان پست های غربالگری ایجاد کرده که بصورت شبانه روزی در حال تلاش برای کنترل و همچنين مبارزه با کرونا بودند که در این پست ها با بهره مندی ۶۳۷ پرسنل و همچنين اعضای جوانان که در این طرح مشارکت داشتند جهت ارزیابی مسافران در ورودی های شهرستان  مستقر شده اند.
وی در ادامه افزود: جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی  از تمام امکانات و همچنين راهکارهایی که توانسته جهت مقابله با ویروس کرونا بهره بري و استفاده کرده که حتی در این راستا بزرگترین کار آموزش مجازی پیشگیری و همچنين مقابله با ویروس کرونا  در فضای مجازی را  با مشارکت بیش از ۵۰۰ فرد يا شخص از اعضای جوانان با همکاری معاونت آموزش و همچنين پژوهش جمعیت هلال احمر برگزار کرده که در پایان آزمون قبولین این دوره گواهینامه های خود را بصورت الکترونیکی دریافت کردند.

غربالگری و همچنين پایش تب سنجی توسط اعضای جوانان جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی در تاریخ ۱۸ April 2020 | 12:18 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “غربالگری و همچنين پایش تب سنجی توسط اعضای جوانان جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *