عملکرد طرح سحاب در شهرستان خواف

عملکرد طرح سحاب در شهرستان خواف

|عملکرد طرح سحاب در شهرستان خواف از هلال ۱۴۷|

عملکرد طرح سحاب موقت شهرستان خواف در ۱۱ روز اجرای آن طرح ملی ایمنی و همچنین سلامت مسافرین نوروزی مثبت بوده می باشد.

به به گفته روابط عمومی جمعیت هلال احمر خواف؛ هادی رمضانی با اشاره به سرویس ها و خدمات هلال احمر در ایام نوروز گفت: در گشت موقت سحاب شهرستان خواف که از ۲۶ اسفند لغایت ۶ فروردین ماه در پارک شهرستان مستقر بودند ۳۴۹ فرد یا شخص از مسافرین و همچنین شهروندان از سرویس ها و خدمات طرح سحاب بهره بری و استفاده کردند.
رمضانی اظهار کرد: در ۱۱ روز اجرای آن طرح، مسولین استانی و همچنین شهرستانی به صورت محسوس و همچنین نامحسوس از ارائه سرویس ها و خدمات جوانان در پارک شهرستان بازدید کردند.
او همچنین با اشاره به حضور دست یار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان، در محل گشت سحاب خواف افزود: حضور مسئولان استانی و همچنین شهرستانی جهت اعضا نیرو قلب و همچنین روحیه قسمت و بخش می باشد.
رمضانی  با گفتن آنکه نهاد جوانان با تشکیل کمپین ملی ” نه به تصادفات جاده ای” باعث حساس سازی شهروندان و مردم شهر و همچنین مسولین در باره فرهنگ سازی و همچنین کاهش تصادفات جاده ای شده می باشد خاطر نشان کرد: در آن ۱۱روز ۳۴ فرد یا شخص از مسئولان ، هنرمندان و همچنین نخبگان شهرستان به کمپین نه به تصادفات جاده ای پیوستند  و همچنین ۵۲۴  فرد یا شخص از شهروندان و مردم شهر و همچنین مسافرین با امضای میثاق نامه به کمپین  ملحق شدند.
رمضانی با ارائه آماری از اجرای طرح سحاب در خواف گفتن کرد : در آن ۱۱ روز ، ۱۲۰۰ سری محصولات فرهنگی ، ۶۴۲ ورژن و نسخه بروشور آموزشی و همچنین ۳۰۳ نقشه  بین شهروندان و مردم شهر و همچنین مسافرین رفت و آمد و مراجعه کننده به گشت سحاب توزیع شد.
رمضانی افزود: در ۱۱ روز اجرای آن طرح و همچنین با بکارگیری ۳۲ فرد یا شخص روز افراد جوون آن جمعیت به صورت داوطلبانه به شهروندان و مردم شهر و همچنین مسافرین خدمت کردند.

عملکرد طرح سحاب در شهرستان خواف در تاریخ ۲ April 2016 | 12:24 am نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “عملکرد طرح سحاب در شهرستان خواف”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *