عضو جوون کرمانی قهرمان مرحله چهارم لیگ کاراته وان کشور شد

عضو جوون کرمانی قهرمان مرحله چهارم لیگ کاراته وان کشور شد

|عضو جوون کرمانی قهرمان مرحله چهارم لیگ کاراته وان کشور شد از هلال ۱۴۷|

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمان از قهرمانی امیرحسن معین الدینی عضو کانون دانش آموزی این جمعیت در مسابقات کشوری لیگ کاراته وان خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ کیوان علیزاده دست يار مسائل جوانان هلال احمر استان از قهرمانی امیرحسن معین الدینی از اعضای کانون دانش آموزی این جمعیت در مسابقات مرحله چهارم لیگ کاراته وان خبر داد و همچنين افزود: مرحله چهارم لیگ کاراته وان پسران جوان به میزبانی استان کرمان برگزار شد و همچنين نفرات برتر در دو قسمت و بخش کاتا و همچنين کومیته معرفی شدند.

وی خاطرنشان کرد: امیرحسن معین الدینی در رده سنی جوانان و نوجوانان در قسمت کاتای انفرادی حائز مقام اول شد و همچنين با کسب ۳۳۰۰ امتیاز در رنگینک کاراته کا به صورت مستقیم وارد اولین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی شد.

مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري به ذکر است، این عضو جوون تا کنون قهرمانی سه دوره اخیر مسابقات کاراته سبک شوتوکان کشور در رده سنی جوانان و نوجوانان به خود اختصاص داده است که همچنين و علاوه بر افتخارآفرینی در رشته ورزشی کاراته برای خانواده هلال احمر در برنامه جذاب و جالب و خوب ها و همچنين فعالیت های نهاد جوانان جمعیت هم حضور فعال دارد.

عضو جوون کرمانی قهرمان مرحله چهارم لیگ کاراته وان کشور شد در تاریخ ۲۱ November 2018 | 4:35 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “عضو جوون کرمانی قهرمان مرحله چهارم لیگ کاراته وان کشور شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *