طنین زنگ انقلاب با حضور اعضای کانون های دانش آموزی هلال احمر در قم نواخته شد

طنین زنگ انقلاب با حضور اعضای کانون های دانش آموزی هلال احمر در قم نواخته شد

|طنین زنگ انقلاب با حضور اعضای کانون های دانش آموزی هلال احمر در قم نواخته شد از هلال ۱۴۷|

با حضور با شکوه اعضای کانون های دانش آموزی هلال احمر استان قم و همچنين مسئولین ارشد استان، چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی با طنین زنگ انقلاب در اداره آموزش و همچنين پرورش ناحیه ۲ قم به صدا در آمد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ همایش تشکل های دانش آموزی به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به یاد ۱۰۰۰ دانش آموز شهید استان قم صبح امروز با حضور مسئولان استانی برگزار شد.

در این همایش که با حضور با حضور بهرام سرمست استاندار، مجتبی ذوالنوری و همچنين احمد امیر آّبادی فراهانی نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، دکتر گل فشان، مدیرعامل جمعیت هلال احمر، حمیدرضا شیخ الاسلام مدیر کل آموزش و همچنين پرورش، معاونین اداره کل آموزش و همچنين پرورش و همچنين رؤسای نواحی و همچنين منطقه ها و مناطق و همچنين تشکل های دانش آموزی پیشتازان نهاد دانش آموزی، کانون های دانش آموزی هلال احمر، انجمن اسلامی دانش آموزان، بسیج دانش آموزی و همچنين فرهنگیان و همچنين بسیجیان استان قم برگزار شد و همچنين بهار چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی رنگ و همچنين بوی جشن و همچنين سرور به خود گرفت.

بر اساس این نقل از، در این همایش که با شعار “افتخار به قبل و همچنين امید به آینده” برگزار شد، زنگ انقلاب نواخته شد. به صدا در آمدن زنگ انقلاب، همزمان با ساعت وارد شدن امام و پيشوا خمینی(ره) به ایران در طلیعه چهل سالگی انقلاب با حضور پرشور ۲۰۰ فرد يا شخص از دانش آموزان دختر و همچنين پسر همراه بود.

در این مراسم، اعضای کانون های دانش اموزی هلال احمر استان قم با تن پوش های هلال احمری در قالب کانون های دانش آموزی هلال احمر استان با اجرای همخوانی، ضمن تبریک آغاز دهه فجر، چهلمین سال شمسي پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

طنین زنگ انقلاب با حضور اعضای کانون های دانش آموزی هلال احمر در قم نواخته شد در تاریخ ۲ February 2019 | 2:03 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “طنین زنگ انقلاب با حضور اعضای کانون های دانش آموزی هلال احمر در قم نواخته شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *