طرح همدلی با محوریت آموزش دانش آموزان انجمن های اسلامی در استان قم اجرا می مي شود

طرح همدلی با محوریت آموزش دانش آموزان انجمن های اسلامی در استان قم اجرا می مي شود

|طرح همدلی با محوریت آموزش دانش آموزان انجمن های اسلامی در استان قم اجرا می مي شود از هلال ۱۴۷|

جلسه هم اندیشی اجرای طرح همدلی ویژه دانش آموزان انجمن های اسلامی استان قم برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ جلسه اجرای طرح همدلی در اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان با حضور دست يار جوانان و همچنين رئیس و همچنين مسولان انجمن اسلامی برگزار شد.

بر اساس این نقل از، دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر قم در این جلسه با تاکید بر هر چه بهتر برگزار شدن این دوره به ارائه نکاتی در زمینه اجرای این طرح پرداخت و همچنين در ادامه هر دو طرف انتظارات و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب های خود را در قالب پیشنهاد مطرح کرده و همچنين به تبادل نظر پرداختند.

در این دوره های آموزشی طرح دادرس، دانش آموزان آموزش هایی شامل؛ اسکان اضطراری، اطفاءحریق، پناهگیری و همچنين خروج ایمن، حمل مصدوم، ارزیابی، کنترل و همچنين احیا، خونریزی و همچنين پانسمان و همچنين بانداژ، شکستگی و همچنين آتل بندی و همچنين همچنین دوره آشنایی با نهضت صلیب سرخ و همچنين هلال احمر فرا می گیرند.

گفتنی است، طرح “همدلی” از طرح های سراسری نهاد جوانان است که طی تفاهم نامه کشوری در راستای آموزش طرح دادرس ویژه دانش آموزان تحت عضویت انجمن های اسلامی اجرا می مي شود.

طرح همدلی با محوریت آموزش دانش آموزان انجمن های اسلامی در استان قم اجرا می مي شود در تاریخ ۱۵ September 2018 | 10:28 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “طرح همدلی با محوریت آموزش دانش آموزان انجمن های اسلامی در استان قم اجرا می مي شود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *