طرح های بشردوستانه افراد کانون های دانشجویی بایستی و حتما تغییر پیدا کردن به فرهنگ می شود

۱۱۳۱۱۳-800x600-300x169.jpg

طرح های بشردوستانه افراد کانون های دانشجویی بایستی و حتما تغییر پیدا کردن به فرهنگ می شود

|طرح های بشردوستانه افراد کانون های دانشجویی بایستی و حتما تغییر پیدا کردن به فرهنگ می شود از هلال ۱۴۷|

نخستین نشست هم اندیشی سال شمسی ۹۵ دبیران و همچنین افراد شورای اجرای کانون های دانشجویی قم با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر در مرکز مسائل جوانان برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ در آن هم اندیشی دبیران و همچنین افراد شورای اجرایی دانشگاه های قم با ارائه گزارشی از فعالیت های کانون های دانشجویی به تشریح طرح های ابتکاری و همچنین عملکرد دانشجویان در سال شمسی ۹۴ پرداختند.

در ادامه آن هم اندیشی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم ضمن تبریک آغاز سال شمسی جدید از مجموعه فعالیت های انجام شده در معاونت مسائل جوانان در سال شمسی قبل و همچنین اجرای موفق طرح ملی ایمنی و همچنین سلامت مسافرین نوروزی تقدیر کرد و همچنین اظهار داشت: در سالی که سرآغاز و همچنین پایان آن هم با نام حضرت فاطمه زهرا (س) رقم خورده می باشد بایستی و حتما تلاش کنیم هر چه اکثرا و بیشتر فرهنگ و همچنین سبک زندگی آن بانوی پهناور و بزرگ اسلام را در زندگی خود جاری کنیم.

دکتر گلفشان با گفتن آنکه افرادی که در هلال احمر فعالیت می کنند بایستی و حتما شامل روحیه بلند ایثار و همچنین گذشت ویژه ای باشند افزود: تمام تلاش و همچنین همت بنده و همچنین همکاران حوزه جوانان در جمعیت آن می باشد که، آنچه شایسته تلاش های بشردوستانه ی جوانان و همچنین دانشجویان می باشد جهت ادامه فعالیت ها میسر می شود.

او همچنین با اشاره به افزایش فعالیت های جوانان علی الرغم کاهش اعتبارات در سال شمسی قبل ابراز کرد: گرچه سال شمسی پیش جمعیت از نظر منابع اقتصادی و مالی با مذیقه روبرو بود ولی باید توجه داشت در قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف شاهد افزایش چشمگیر برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع بودیم و همچنین امید داریم در سال شمسی جدید آن روند با ارایه طرح های ابتکاری بشردوستانه دانشجویان ادامه یابد.

گلفشان با تقدیر از اجرای طرح “اطعام نیازمندن” که با حضور درخشان افراد کانون های دانشجویی قم در حال اجرا می باشد به حمایت از افزایش طرح های مشابه در جمعیت تاکید کرد و همچنین اضافه کرد: طرح های بشردوستانه در آن باره بایستی و حتما توسط جوانان و همچنین دانشجویان به عنوان یک فرهنگ در خانواده ها و همچنین اشخاص جامعه گسترش یافته و همچنین ضمن رشد آن حرکت های انسان دوستانه که به نوعی از باورهای اعتقادی نیز نشات گرفته می باشد، به نیازمندان بیشتری خدمت رسانی می شود.

او همچنین با تاکید به اهمیت حضور جوانان بخصوص قشر فرهیخته دانشجو در فعالیت های جمعیت هلال احمر تصریح کرد: نقش موثر و همچنین بی بدیل دانشجویان در تمامی عرصه ها قابل توجه می باشد و همچنین امروز از دانشجویان انتظار می رود با نگرش به سوی افق های بلند و همچنین با تمام قدرت و همچنین به صورت جدی در چهارمین انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر مشارکت حداکثری داشته باشند.

طرح های بشردوستانه افراد کانون های دانشجویی بایستی و حتما تغییر پیدا کردن به فرهنگ می شود در تاریخ ۱۰ April 2016 | 2:44 am نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “طرح های بشردوستانه افراد کانون های دانشجویی بایستی و حتما تغییر پیدا کردن به فرهنگ می شود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *