طرح ملی محله عاری از دخانیات شعب کهگیلویه و همچنین بویراحمد اجرا شد

طرح ملی محله عاری از دخانیات شعب کهگیلویه و همچنین بویراحمد اجرا شد

|طرح ملی محله عاری از دخانیات شعب کهگیلویه و همچنین بویراحمد اجرا شد از هلال ۱۴۷|

دومین دوره طرح ملی محله عاری از دخانیات در کانون های جمعیت هلال احمر شهرستانهای استان کهگیلویه و همچنین بویراحمد اجرا شد.

به نقل از معاونت جوانان جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و همچنین بویراحمد؛ به مناسبت هفته سلامت و همچنین تندرستی پیرو اجرای موفق نخستین دوره طرح ملی محله عاری از دخانیات، دومین دوره آن طرح با مشارکت اداره آموزش و همچنین پرورش اجرا شد.

سید امان الله جهان بین دست یار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر هدف از آن طرح را ترویج فرهنگ امر به خوبی ها و همچنین نهی از بدی ها و همچنین دعوت به سلامت با محوریت کاهش مصرف دخانیات گفتن کرد.

دست یار مسائل جوانان استان کهگیلویه و همچنین بویر احمد تصریح کرد: آن طرح در اردیبهشت سال شمسی جاری مقارن با هفته سلامت و همچنین تندرستی بر اساس هماهنگی به عمل آمده انجام شد که از مهمترین کارهای گرفته شده می قدرت به نمایش جلسات هماهنگی دانش آموزان و همچنین مربیان، خریداری کل و همچنین اهداء آن هم به اشخاص سیگاری و همچنین درخواست از آنان جهت آن که کشیدن سیکار را کنار بگذارند اشاره کرد.

او همچنین توریع بروشور در مورد مضرات سیگار و همچنین تقدیر از مربیان و همچنین دانش آموزان با اهداء لوح سپاس را از دیگر فعالیت های اجرای آن طرح در استان عنوان کرد.

طرح ملی محله عاری از دخانیات شعب کهگیلویه و همچنین بویراحمد اجرا شد در تاریخ ۱۰ May 2016 | 12:55 pm نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “طرح ملی محله عاری از دخانیات شعب کهگیلویه و همچنین بویراحمد اجرا شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *