طرح ملی دادرس در شهرستان های انار و همچنين بافت افتتاح شد

۰۷۳۹۳۴-300x225.jpg

طرح ملی دادرس در شهرستان های انار و همچنين بافت افتتاح شد

|طرح ملی دادرس در شهرستان های انار و همچنين بافت افتتاح شد از هلال ۱۴۷|

آیین افتتاحیه هشتمین دوره طرح ملی دادرس در شهرستان های انار و همچنين بافت برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ افتتاحیه هشتمین دوره طرح ملی دادرس در سراسر استان کرمان در حال برگزاری است و همچنين این طرح در ۲۷ مدرسه شهرستان های انار و همچنين بافت در حال برگزاری است.

آموزش بیش از ۴۰۰ دانش آموز در اجرای هشتمین دوره طرح ملی دادرس در انار

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان انار بیان کرد: هشتمین دوره طرح ملی دادرس در ۱۰ مدرسه شهرستان اجرا می مي شود که در مجموع ۴۰۸ فرد يا شخص از دانش آموزان از آموزه های این طرح برخوردار می شوند.

محمود بهشتی نیا با اشاره به همکاری آموزش و همچنين پرورش در اجرای این طرح در مدارس متوسطه اول شهرستان افزود: آیین افتتاحیه هشتمین دوره طرح ملی دادرس در مدرسه شهید دستغیب انار با هدف افزایش آمادگی دانش‌آموزان و همچنين خانواده‌ها در مواقع بحران، افزایش سطح ایمنی، کاهش خطرپذیری و همچنين پیامدهای ناشی از وقوع حوادث مانند سیل و همچنين زلزله برگزار شده است.

وی خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان در این طرح با تجربه و مهارت بالا‌های احیاء قلبی و همچنين ریوی، پانسمان و همچنين بانداژ، ارزیابی مصدوم، شکستگی و همچنين آتل بندی، پناه‌گیری و همچنين خروج اضطراری، اطفاء حریق، حمل مصدوم ، چادرزنی به صورت تئوری و همچنين عملی فرا می‌گیرند و همچنين بعد از برگزاری مسابقات دو تیم دخترانه و همچنين پسرانه بعنوان تیم های برتر به مسابقات استانی اعزام می شوند.

مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري به ذکر است در پایان این مراسم، از تیم های شرکت کننده در مسابقات استانی سال شمسي قبل تجلیل به عمل آمد.

طرح ملی دادرس در ۱۷ مدرسه شهرستان بافت اجرا می مي شود

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بافت در مراسم افتتاحیه هشتمین مرحله طرح ملی دادرس گفت: این طرح در سال شمسي جاری در ۱۷ مدرسه شهرستان ویژه مقطع پایه هشتم برگزار می مي شود.

علی ملایی با اشاره به اینکه اجرای طرح ملی دادرس، ظرفیت‌های خودامدادی دانش‌آموزان را توسعه و همچنين ترویج می دهد، افزود: افزایش تجربه و مهارت بالا های امدادی و همچنين کارگروهی شامل اهداف اجرای طرح ملی دادرس(دانش آموزان آماده در روزهای سخت) است.

مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري به ذکر است این مراسم با حضور نماینده آموزش وپرورش در مدرسه دوره اول متوسطه نمونه دولتی هدف شهرستان بافت برگزار شد.

طرح ملی دادرس در شهرستان های انار و همچنين بافت افتتاح شد در تاریخ ۳۰ October 2019 | 11:07 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “طرح ملی دادرس در شهرستان های انار و همچنين بافت افتتاح شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *