طرح محله عاری از دخانیات در شعب استان خوزستان اجرا شد

طرح محله عاری از دخانیات در شعب استان خوزستان اجرا شد

|طرح محله عاری از دخانیات در شعب استان خوزستان اجرا شد از هلال ۱۴۷|

دانش آموزان خوزستانی در شعب ایذه، اندیمشک، بهبهان، ماهشهر، شوش و همچنین رامهرمز طرح محله عاری از دخانیات را اجرا کردند.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان؛ همزمان با سراسر کشور طرح محله عاری از دخانیات با حضور پرشور افراد کانون های دانش آموزی در شعب استان خوزستان به اجرا آمد.

آری به زندگی سالم/ طرح ملی محله عاری از دخانیات در بهبهان کلید خورد

سرپرست جمعیت هلال احمر بهبهان از اجرای طرح ملی عاری از دخانیات توسط اعضا جوون آن جمعیت خبر داد مهران مرادی بهبهانی گفت: در آن طرح با اهدا گل، شیرینی و همچنین همچنین توزیع بروشور توسط منتخین طرح ملی دادرس شهرستان از رهگذران خواسته شد تا با نه گفتن به دخانیات و همچنین آغاز یک زندگی سالم از طول عمر بیشتری برخوردار شوند.

او همچنین هدف از اجرای آن برنامه جذاب و جالب و خوب را مهم بودن سلامت همشهریان دانست و همچنین افزود: اجرای آن قیبل برنامه جذاب و جالب و خوب ها جهت آشنایی و همچنین جذب جوانان  به هلال احمر مفید خواهد بود.

مرادی تصریح کرد: آن طرح با تشکیل ستاد شهرستانی محله عاری از دخانیات با حضور نماینده آموزش و همچنین پرورش،  مسئول مسائل جوانان جمعیت شهرستان ، دبیر کانون شاخه آزاد جوانان و همچنین منتخبین طرح دادرس تشکیل و همچنین به بررسی کردن راهکارهای مبارزه جدی با دخانیات پرداخته شد.

دانش آموزان شوش به هم محله ای های خود، نه گفتن به دخانیات را پیشنهاد کردند

ریاست جمعیت هلال احمر شوش از اجرای طرح  ملی محله عاری از دخانیات در شوش خبر داد، سید مجید نوری زاده گفت: در راستای طرح محله عاری از دخانیات، دانش آموزان عضو کانون دانش آموزی جمعیت هلال احمر شوش، با اهدای شاخه گل و همچنین شیرینی به هم محله ای های خود، شیرینی و همچنین طراوت زندگی را به جای سیاهی و همچنین خمودگی اعتیاد هدیه دادند.

نوری زاده با اشاره به آن مطلب که اعتیاد یکی از بلاهای خانمان سوز اجتماع محسوب می می شود اظهار کرد: دانش آموزان شوش با دادن شاخه گل و همچنین شیرینی افرادی را که دچار اعتیاد به دخانیات بودند، تشویق به ترک کرده و همچنین آن هم ها را از مضرات آن هم آگاه کردند.

او همچنین افزود: دانش آموزان،  همچنین از اشخاص خواستند، جهت اولین گام در جهت ترک اعتیاد خود در صورتی که سیگار با خود به همراه دارند آن هم را معدوم کنند. آن طرح امروز نیز در سایر مدارس سطح شهرستان در حال نمایش می باشد.

جنگ با اسلحه گل/ آگاهی رسانی جوانان هلال احمر از مضرات مواد اعتیاد آور و مخدر در مدارس رامهرمز

ریاست جمعیت هلال احمر رامهرمز گفت: جوانان هلال احمر با حضور در مدارس و همچنین آموزشگاه ها اطلاعات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری و همچنین تجربه و مهارت بالا “نه” گویی به مصرف مود مخدر را آموزش دادند.

زاهد رضایی مفرد اظهار کرد: در رامهرمز هم زمان با دیگر شهرستان ها  طرح ملی محله عاری از دخانیات به همت افراد جمعیت هلال احمر شهرستان برگزار شد.

او همچنین گفت: نام گزاری هفته مبارزه با مواد اعتیاد آور و مخدر فرصت خوبی جهت آگاهسازی جوانان از خطرات و همچنین مضرات مواد اعتیاد آور و مخدر می باشد.

ریاست جمعیت هلال احمر رامهرمز گفتن کرد: جوانان هلال احمر با حضور در مدارس و همچنین آموزشگاه ها اطلاعات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری و همچنین تجربه و مهارت بالا “نه” گویی به مصرف مود مخدر را آموزش دادند.

او همچنین عنوان کرد: همچنین جوانان با حضور در مکان های توزیع قلیان بعد از گفتن مضررات مواد اعتیاد آور و مخدر، با اهدای شاخه گل آنها را در جهت ترک قلیان هدایت کردند.

طرح ملی محله عاری از دخانیات در اندیمشک برگزار شد

همزمان با سراسر کشور و همچنین در آگاه‌سازی اشخاص جامعه نسبت به خطرات و همچنین آسیب‌های مصرف دخانیات طرح ملی محله عاری از دخانیات در اندیمشک برگزار شد.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان اندیمشک در خصوص روند نمایش آن طرح ملی گفت: به مناسبت هفته سلامت و همچنین تحقق شعار فرد سالم، جامعه سالم افراد کانون دانش آموزی واحد جوانان جمعیت هلال احمر آن شهرستان در راستای اجرا طرح ملی محله عاری از دخانیات در مرکز شهرستان با اهدائ گل به شهروندانی که در حال مصرف دخانیات بودند از آنان دعوت کردند تا با جایگزینی طراوت و همچنین شادابی بجای مردن و مرگ تدریجی در مسیر زندگی خود همدل و همچنین یک صدا با هم به مصرف دخانیات نه گفته و همچنین به آن کمپین ملی بپیوندند.

علی قلاوند خاطر نشان کرد: آن طرح که در دو نوبت و همچنین به همت افراد فعال کانون دانش آموزی آن جمعیت به مرحله  اجرا دخل و درآمد فعالیت هایی از قبیل اهدای شاخه گل به مصرف کنندگان دخانیات، توزیع بروشورهایی با محوریت آشنای با مخاطرات مصرف دخانیات، آموزش نه گویی به مصرف دخانیات، آموزش روشهای حفظ سلامت عمومی جامعه به شهروندان صورت پذیرفت.

از ابتدای سال شمسی جاری تا کنون بیش از ۱۰۰۰ فرد یا شخص از جوانان اندیمشکی دوره های کوتاه مدت آموزش پیشگیری از اعتیاد و همچنین مصرف دخانیات را توسط مربیان جمعیت هلال احمر آن شهرستان فرا گرفته اند.

در طرح ملی محله عاری از دخانیات دانش آموزان ماهشهری به اشخاص سیگاری گل هدیه دادند

ریاست جمعیت هلال احمر ماهشهر از اجرای طرح ملی محله عاری از دخانیات خبر داد، یاسر زائری گفت: همزمان با نمایش طرح ملی محله عاری از دخانیات در سراسر کشور دانش آموزان مدرسه دخترانه شاهد بعدی سازان و همچنین مدرسه پسرانه نخبگان با برپایی چادر در پارک های محله ای با اهدا گل و همچنین شیرینی سیگار را از اشخاص سیگاری گرفتند و همچنین آنان را از مضرات سیگار در هفته سلامت آگاه کردند.

ایذه به جنگ با سیگار رفت/ اجرای طرح ملی محله عاری از دخانیات در ایذه

کمپین ملی محله عاری از دخانیات در کانونهای دانش آموزی شهرستان ایذه برگزارشد، کورش مهرزادگان گفت: اجرای کمپین ملی محله عاری از دخانیات در کانونهای دانش آموزی ومدارس منتخب طرح دادرس در شهرستان ایذه برگزار شد.

مهرزادگان هدف از اجرای آن کمپین را آشنایی قشر جوون و همچنین دانش آموزان با مضرات وآسیب های دخانیات در جامعه وهمچنین انعکاس آن هم در میان عموم جامعه وخانواده دانست و همچنین اظهار کرد: دانش آموزان با برپایی چادر جهت اطلاع رسانی در خصوص مضرات مواد اعتیاد آور و مخدر، توزیع بروشورهای مواد اعتیاد آور و مخدر و همچنین راه های مواجهه و همچنین درمان آن هم، و همچنین اهدا شاخه های گل به جای سیگار و همچنین تشکیل زنجیره انسانی با عنوان محله عاری از دخانیات حضور مسئولین آموزش و همچنین پرورش و همچنین افراد جوانان هلال احمر انزجار خود را از اعتیاد نشان دادند.

طرح محله عاری از دخانیات در شعب استان خوزستان اجرا شد در تاریخ ۲۹ April 2016 | 1:32 am نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “طرح محله عاری از دخانیات در شعب استان خوزستان اجرا شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *