شیوه کسب درآمد به صورت آنلاین

۱- عبارت خود را بیابید


زپو

درآمد,راهنمای کسب درآمد میلیونی,کسب و کار اینترنتی,کسب درآمد اینترنتی,درآمد اینترنتی,کسب درآمد از اینترنت,کسب درآمد,زپو

جریان این جمله به ملاقات «کلار بوث لوس»، روزنامه نگار سابق کنگره آمریکا، با رئیس جمهور «جان اف کنی» بازمی گردد. وی در این ملاقات به آقـای رئیس جمهور گفته بود: «مرد بزرگ، در عبارت است.» منظور وی این بوده است که داستان یک فرد موفق می بایست در یک عبارت خلاصه شود. چنانچه شما بتوانید پیام را به صورت عبارت به تمام منتقل بکنید ، بقیه قادر خواهند بود در شعار شما شریک شوند و بدین ترتیب پول به سمت شما جاری خواهد شد.

۲- شما خودتان برند هستید

خودتان به گونه ایی که یک شرکـت خوب و منحصربه فرد را تبلیغ می بکنید تبلیغ نمایید، چراکه خودتان برند هستید. چنانچه شما خودتان را به خوب ی تعریف نکنید، معلوم نیست که بقیه بتوانند. امروزه با وجود سرچ در گوگل ، برندسازی کار دشواری است.

۳- مشکلی را حل بکنید و صرفاً را در معرض فروش قرار ندهید

موفق یت نهایی از طریق انجام کارهایی که نسبت به آنها تمایل دارید امیدوارانه به مردم در این فرایند یاری می نماید حاصل می شود. بر حل مساله تمرکز بکنید ، مثلاً حل نیاز کارآفرینان به بازاریابی، حل مساله گرسنگی جهان ، کمک به مبارزه با بیکاری یا قشنگ سازی محیط پیرامون تان. وقتی که این کارها را انجام دهید، تقریباً هیچ محدودیتی جهت کسب درآمد بالقوه شما وجود ندارد.

۴- رزومه کاری تان را دور ریخته و خود را به نحوه بصری نشان دهید

تقریباً نیمی از کارآفرینان فقط ۶ ثانیه را صرف ارزیابی رزومه کاری افراد می نمایند، درحالیکه بالغ بر ۱٫۱ میلیارد نفر در جهان حداقل ۱۷ دقیقه در روز را در فیسبوک می گذرانند. پس قدرت برقراری ارتباط و قدرت تصاویر امروزه بیش از قبل تاثیرگذار است. نمونه های کارتان در پروفایل وب سایت را به صورت بصری نمایش دهید.

۵- بر تعریف خوب یت تمرکز بکنید

تنها شما می توانید معنای موفق یت را برای تعریف بکنید . افراد زیاد خیلی ی با مشاغل و درآمد بهتر وجود دارند، ولی همواره شاد و شادمان نیستند. افرادی وجود دارند که جهت دنبال کردن خواسته ها آرزوهایشان، کار پردرآمدشان را رها کرده به پول کمتر رضایت داده اند. پس جهت کسب درآمد از استعدادتان، بایستی بر استعداد خودتان تمرکز نمایید بعد از آن می توانید بهترین زندگی را جهت خود رقم بزنید

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “شیوه کسب درآمد به صورت آنلاین”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *