ششمین جلسه مجمع جوانان و همچنين پنجمین جلسه مجمع دانشجویی جوانان هلال احمر فارس برگزار شد

ششمین جلسه مجمع جوانان و همچنين پنجمین جلسه مجمع دانشجویی جوانان هلال احمر فارس برگزار شد

|ششمین جلسه مجمع جوانان و همچنين پنجمین جلسه مجمع دانشجویی جوانان هلال احمر فارس برگزار شد از هلال ۱۴۷|

ششمین جلسه شورای مرکزی مجمع جوانان و همچنين پنجمین جلسه مجمع دانشجویی جوانان هلال احمر استان فارس با حضور دست يار مسائل جوانان، مدیر دانشجویی و همچنين جوانان و همچنين کارشناسان حوزه ستادی در مرکز استان برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس، ششمین جلسه شورای مرکزی مجامع کانون‎های جوانان و همچنين دانشجویی استان فارس با حضور دست يار مسائل جوانان، رییس اداره دانشجویی و همچنين کارشناسان حوزه ستادی به صورت مجزا برگزار شد.

دست يار مسائل جوانان در این جلسه مجامع دانشجویی با بیان اینکه شورای مرکزی مجامع کانون‎های دانشجویی اتاق فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن اعضای جوون است اظهار داشت: حضور اعضای دانشجویی در برنامه جذاب و جالب و خوب های نهاد بر هویت دانش و همچنين علمی بودن عملکرد بشر دوستانه افزوده است.

پنجمین جلسه مجمع دانشجویی هلال احمر استان فارس با برگزاری انتخابات میان دوره بین اعضا شورای مجامع بر گزار شد

در این جلسه بنا بر برسی به عمل آمده از دبیر اسبق تقدیر و همچنين با انتخابات جدید دیبران و همچنين نایب دبیران جدید به مجامع اضافه شدند تا با اتمام عملکرد دبیر اسبق در واحد دانشگاهی در ادامه فعالیت های بشردوستانه مجامع حرکتی نوین داشته باشند.

در این جلسه دبیر و همچنين نایب دبیر جدید دانشجویی توسط اعضای مجمع انتخاب شدند وفاطمه چابک و همچنين میلاد صادقی بیشترین اراء را کسب کردند.

همچنین ششمین جلسه مجمع جوانان با حضور اعضای مجمع و همچنين کارشناسان حوزه ستادی برگزار شد.

در این نشست برنامه جذاب و جالب و خوب های گرفته شده مجمع جوانان مورد بررسی قرار گرفت و همچنين طرحی در راستای ساختار مجامع که تشکیل شده از دبیران کانون ها است برای همکاری و همچنين مشارکت بررسی شد.

همچنین نکاتی توسط اعضا در مجمع گفته شد و همچنين موصوباتی نیز در دستور کار قرار گرفت.

ششمین جلسه مجمع جوانان و همچنين پنجمین جلسه مجمع دانشجویی جوانان هلال احمر فارس برگزار شد در تاریخ ۲۳ January 2019 | 6:55 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “ششمین جلسه مجمع جوانان و همچنين پنجمین جلسه مجمع دانشجویی جوانان هلال احمر فارس برگزار شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *