شرکت اعضای جوانان و همچنين امدادگران و همچنين داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان یزد در مراسم احیای شب قدر

شرکت اعضای جوانان و همچنين امدادگران و همچنين داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان یزد در مراسم احیای شب قدر

|شرکت اعضای جوانان و همچنين امدادگران و همچنين داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان یزد در مراسم احیای شب قدر از هلال ۱۴۷|

مراسم همخوانی قرآن کریم ، سخنرانی و همچنين مداحی در ایام شهادت حضرت علی ( ع ) وآیین‌ معنوی احیای لیالی پرفیض قدر با حضور اعضا جوانان و همچنين داوطلبان هلال احمر شهرستان یزد در نماز منزل و خانه جمعیت هلال احمر با رعایت فاصله گیری اجتماعی و همچنين پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ وهاب نخلبند یزدی سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان یزد اظهار داشت : مراسم همخوانی قرآن کریم ، سخنرانی و همچنين مداحی در ایام شهادت حضرت علی ( ع ) وآیین‌ معنوی احیای لیالی پرفیض قدر با حضور اعضا جوانان و همچنين داوطلبان هلال احمر شهرستان یزد در نماز منزل و خانه جمعیت هلال احمر با رعایت فاصله گیری اجتماعی و همچنين پروتکل های بهداشتی و همچنين سخنرانی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان برگزار شد.

حجت الاسلام شعشعی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان  در این مراسم به ابعاد شخصیتی مولای متقیان و همچنين فضایل شب های قدر پرداخت و همچنين با اشاره به نزول قرآن در شب قدر گفت: شب قدر ،شب تقدیر و همچنين تعیین سرنوشت است و همچنين عظمتی که خداوند متعال در باطن آن هم قرار داده با هیچ شب و همچنين روز دیگری قابل مقایسه نیست.

حجت الاسلام شعشعی با بیان این که شب های قدر بدون امامت و همچنين ولایت هیچ گونه کاربردی ندارد خاطرنشان کرد: اهمیت شب قدر و همچنين پاس داشتن آن هم، فهم ولایت حضرت علی (ع) و همچنين درک شب قدر را در معنایی مترادف هم میباشد و همچنين از این‌رو تمسک و همچنين توسل به ولایت علی (ع) برای درک شب قدر امری مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري و همچنين ملزوم بوده و همچنين به همین دلیل ولایت باید در زندگی ما بدرخشد.

شایان ذکر است  شرکت کنندگان در این آیین‌ معنوی، به شب زنده داری، انجام اعمال شب قدر، خواندن و قرائت قرآن کریم و همچنين ادعیه وارده ، برنامه جذاب و جالب و خوب قرآن به سر، سخنرانی، سوگواری و همچنين روضه خوانی در عزای حضرت امیرالمومنین امام و پيشوا علی (ع)، و همچنين توبه و همچنين استغفار و همچنين طلب رحمت و همچنين آمرزش از خدای متعال پرداختند.

شرکت اعضای جوانان و همچنين امدادگران و همچنين داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان یزد در مراسم احیای شب قدر در تاریخ ۲۱ May 2020 | 12:12 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “شرکت اعضای جوانان و همچنين امدادگران و همچنين داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان یزد در مراسم احیای شب قدر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *