شروعی نو برای فعالیت کانون دانشجویی جمعیت هلال احمر دانشگاه فرهنگیان کردستان 

شروعی نو برای فعالیت کانون دانشجویی جمعیت هلال احمر دانشگاه فرهنگیان کردستان 

|شروعی نو برای فعالیت کانون دانشجویی جمعیت هلال احمر دانشگاه فرهنگیان کردستان  از هلال ۱۴۷|

جلسه ی هماهنگی مدیران و همچنين کارشناسان جمعیت هلال احمر کردستان و همچنين دانشگاه فرهنگیان استان در ارتباط و رابطه با شروع فعالیت کانون های دانشجویی هلال احمر دانشگاه برگزارشد و همچنين آموزش کمک های اولیه ۲۲ ساعته برای دانشجویان در دانشگاه شروع شد. 

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کردستان؛ کارشناس دانشجویی و همچنين جوانان معاونت مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان کردستان به فعالیت های فرهنگی و همچنين بشردوستانه نهاد جوانان اشاره نمود و همچنين گفت: نهاد جوانان امسال هفتاد و همچنين دومین سال شمسي تاسیس خود را پشت سر میگذارد در حالیکه یک هزارکانون دانشجویی در کل کشور داریم و همچنين یکسری کانون در نهاد جوانان اعم از خواهر و همچنين برادر در نهاد جوانان سازماندهی شده است و همچنين به فعالیت مشغول می باشد.
حامد صالح پور از فعالیت نهاد جوانان گفت و همچنين بیان نمود: که این نهاد اخیرا فعالیت هایی تحت عنوان باشگاه دنبال می کند اعم از: باشگاه محیط زیست، سلامت یاران، رسانه و همچنين فضای مجازی، حامیان سلامت روان، کارآفرینان، جوانان ورزشکار، هواداران فرهنگ و همچنين هنر و همچنين باشگاه قرآنی که هر فردی می تواند به صورت داوطلبی فعالیت داشته باشد.
حامد صالح پور در ادامه از اهداف و همچنين اصول هفتگانه هلال احمر نام برد و همچنين به استراتژی yes اشاره کرد و همچنين تصریح کرد: نهاد جوانان بر اساس این استراتژی مهم که هر ده سال شمسي یکبار در نهضت بین المللی صلیب سرخ و همچنين جمعیت هلال احمر کل، دنیا فعالیت های خود را سازماندهی می کند که جوانان به عنوان بزرگان و رهبران آینده، جوانان به عنوان داوطلبان و همچنين همچنین به عنوان بهره مندان از اصول اصلی این استراتژی است.
وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه استان کردستان طی ارزیابی هایی که طی چند سال شمسي قبل از طریق نهاد جوانان انجام شده و همچنين در فعالیت های فرهنگی جزو پنج استان برتر جمعیت هلال احمر ایران بوده و همچنين این موفقیت تنها و فقط با همت و همچنين برکت حضور جوانان و همچنين فعالیت آنان بوده است.
صالح پور به آموزش های جمعیت هلال احمر اشاره نمود و همچنين افزود: طبق فعالیت هایی که در نهاد جوانان برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی می مي شود تلاش شده که جوانان را در حوزه های ارزش گذاری و همچنين آموزش و همچنين فرایندهای شکل گیری فعالیت خود سهیم کند و همچنين همچنين و علاوه بر فعالیت های آموزشی خود، آموزش کمک های اولیه، پایه داوطلبی، آموزش های امداد و همچنين آموزش های تخصصی دیگر اجرا  می گردد و همچنين تلاش است به عنوان یک رسالت کلی در حوزه ی مدیریت بحران، این آموزش ها عمومی و همچنين همگانی در جامعه انجام مي شود.
شایان ذکر است در ادامه جلسه اول دوره آموزشی کمک های اولیه  توسط یکی از مربیان جمعیت هلال احمر شهرستان سنندج برای دانشجویان دانشگاه فرهنگیان شروع شد که جلسات بعدی آموزش در روزهای آتی ادامه خواهد داشت و همچنين با طرح سوالاتی به ۴ فرد يا شخص از دانشجویان جعبه ی کمک های اولیه هدیه داده شد.

شروعی نو برای فعالیت کانون دانشجویی جمعیت هلال احمر دانشگاه فرهنگیان کردستان  در تاریخ ۲۳ October 2019 | 11:17 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “شروعی نو برای فعالیت کانون دانشجویی جمعیت هلال احمر دانشگاه فرهنگیان کردستان ”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *