سومین جلسه هماهنگی مسابقات استانی دادرس در استان مرکزی

سومین جلسه هماهنگی مسابقات استانی دادرس در استان مرکزی

|سومین جلسه هماهنگی مسابقات استانی دادرس در استان مرکزی از هلال ۱۴۷|

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی از سومین جلسه هماهنگی و همچنين همسان سازی المپیاد آماده دادرس در استان مرکزی خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ مورخ بیست و همچنين یکم خرداد ماه سال شمسي جاری سومین جلسه هماهنگی و همچنين همسان سازی داوران مرحله استانی هفتمین دوره المپیاده آماده دادرس با حضور دست يار مسائل جوانان، کارشناسان جوانان و همچنين داوران خواهر و همچنين برادر این مرحله از المپیاد در محل جمعیت هلال احمر استان مرکزی برگزار شد.
در این جلسه ابتدا آرش اشتری، دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان موارد مهم اجرایی در این المپیاد را به داوران متذکر شده و همچنين از آنها خواست درصدد اجرای آنها به روش جدی اقدام نمایند.
این موارد مذکور همچون حفظ شئونات اسلامی، در نظر گرفتن هفت اصل اساسی هلال احمر، محفوظ ماندن نتیجه مسابقه تا زمان اختتامیه، رفتار مناسب با دادرسان و همچنين … بوده که با رعایت این موارد ، در بهتر برگزار کردن این مسابقه بدون غرض ورزی و همچنين پایمال شدن حق کسی و همچنين … تلاش کنیم.
بعد از بیانات دست يار مسائل جوانان و همچنين رفع ابهامات داوران در این جلسه توسط ایشان، اصغر آقایی رئیس اداره دانش آموزی و همچنين پیش دبستانی این جمعیت در مورد نکاتی همچون اتحاد و همچنين همدلی پرسنل این حوزه، داوران و همچنين کادر اجرایی این مرحله از مسابقات و همچنين همچنین رعایت نظم و همچنين اخلاق خوب سعی در برگزاری هر چه بهتر آن هم مثل سالهای قبل داشته باشیم .
در پایان آرزو نصیری سرداور این مرحله از مسابقات با مروری بر فرم های داوری که از سوی نهاد جوانان ارسال شده اند و همچنين کتاب دادرس، داور هر آیتم را توجیه و همچنين مواردی را که در آیتم های متنوع و گوناگون و مختلف حذف، تغییر یا اضافه شده اند را توضیح و همچنين رفع اشکال کردند.

سومین جلسه هماهنگی مسابقات استانی دادرس در استان مرکزی در تاریخ ۱۱ June 2019 | 4:33 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “سومین جلسه هماهنگی مسابقات استانی دادرس در استان مرکزی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *