سه کانون دانشجویی هلال احمر برگزیده هفتمین جشنواره ملی رویش

سه کانون دانشجویی هلال احمر برگزیده هفتمین جشنواره ملی رویش

|سه کانون دانشجویی هلال احمر برگزیده هفتمین جشنواره ملی رویش از هلال ۱۴۷|

هفتمین جشنواره ملی رویش به میزبانی دانشگاه تربیت مدرس با انتخاب سه کانون دانشجویی هلال احمر به عنوان کانون برگزیده در حوزه اجتماعی به کسب و کار خود پایان داد.

هفتمین جشنواره ملی رویش ویژه دستاوردها و همچنين توانمندی‌های کانون‌های فرهنگی، هنری، دینی و همچنين اجتماعی دانشگاه‌های سراسر کشور به میزبانی دانشگاه تربیت مدرس، در تاریخ ۶ و همچنين ۷ شهریور ماه با انتخاب سه کانون دانشجویی هلال احمر به عنوان کانون برگزیده در حوزه اجتماعی برگزار شد.

برگزاری میزگرد تخصصی، کارگاه‌های آموزشی، نشست دبیران شورای هماهنگی کانونهای دانشگاه‌های برگزارکننده رویش دانشگاهی، حضور چهره‌های شاخص فرهنگی و همچنين هنری و همچنين تقدیر از برگزیدگان جشنواره، برنامه جذاب و جالب و خوب‌های  اجرا شده در هفتمین دوره جشنواره ملی رویش بود.

کانون­های دانشجویی هلال احمر دانشگاه دامغان، دانشگاه رازی کرمانشاه و همچنين دانشگاه پیام نور همدان توانستند در  حوزه  کانون­های اجتماعی برگزیده و همچنين موفق به دریافت لوح تقدیر و همچنين تندیس جشنواره شدند. 

در مراسم آیین اختتامیه جشنواره که روز پنج­شنبه برگزار شد از کانون­های برگزیده در حوزه فرهنگی، اجتماعی، مذهبی و همچنين هنری تقدیر شد و همچنين دانشگاه رازی کرمانشاه به دبیری آقای امیرمحمد شهبازی، دانشگاه دامغان به دبیری آقای محمدامین بدیعی، دانشگاه پیام نور همدان به دبیری خانم فائزه خداویسی به عنوان کانون های برگزیده برگزیده قدردانی شد.

 

مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري به ذکر است ؛ ۳ هزار و همچنين ۲۰۰ کانون در دانشگاه‌های سراسر کشور فعالیت دارند که در این جشنواره ۱۵۷۸  کانون از ۱۳۷ دانشگاه حضور داشتند‌.

 

 

سه کانون دانشجویی هلال احمر برگزیده هفتمین جشنواره ملی رویش در تاریخ ۳۱ August 2019 | 12:16 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “سه کانون دانشجویی هلال احمر برگزیده هفتمین جشنواره ملی رویش”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *