سفر دبیرکل جمعیت هلال احمر و همچنين هئیت همراه به زاهدان و همچنين همدردی با خانواده‌های داغدار

سفر دبیرکل جمعیت هلال احمر و همچنين هئیت همراه به زاهدان و همچنين همدردی با خانواده‌های داغدار

|سفر دبیرکل جمعیت هلال احمر و همچنين هئیت همراه به زاهدان و همچنين همدردی با خانواده‌های داغدار از هلال ۱۴۷|

محمود رضا پیروی دبیر کل جمعیت هلال احمر و همچنين هئیت همراه با حضور در منزل چهار دانش آموز فوت شده حادثه آتش سوزی دبستان غیر دولتی اسوه حسنه این شهرستان با خانواده آنان دیدار و همچنين ابراز همدردی کرد.

 به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر سیستان و همچنين بلوچستان، امروز سومین روز درگذشت مونا خسروپرست، صبا عربی و همچنين یکتا میرشکار و همچنين دومین روز درگذشت مریم نوکندی دانش آموزان مدرسه دخترانه اسوه حسنه زاهدان است که دبیرکل جمعیت هلال احمر و همچنين هیات همراه به منظور دیدار و همچنين دلجویی از خانواده آنان به این شهرستان سفر کرده است.

محمودرضا پیروزی دبیرکل جمعیت هلال احمر و همچنين هیات همراه صبح امروز(جمعه) وارد فرودگاه بین المللی زاهدان شد و همچنين مورد استقبال مدیرعامل، شورای معاونین جمعیت هلال احمر استان و همچنين مسئولان سیستان و همچنين بلوچستان قرار گرفت.

در حاشیه این مراسم دبیرکل جمعیت هلال احمر و همچنين هیات همراه در سفر یک روزه خود به منظور ابراز همدردی با خانواده داغدار دانش آموزان حادثه آتش سوزی مدرسه اسوه حسنه زاهدان وارد این شهرستان شدند و همچنين با حضور در منازل چهار دانش آموز فوت شده در آتش سوزی مدرسه زاهدان از نزدیک با آنان دیدار و همچنين دلجویی کرد.

همچنین از آمادگی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران به منظور تجهیز مدارس پیش دبستانی و همچنين ابتدایی استان به وسایل گرمایشی استاندارد خبر داد.

دکتر دشتی خزانه دار جمعیت، دکتر صابونچی رییس نهاد جوانان و همچنين دکتر رضایی مشاور رییس جمعیت، دبیرکل جمعیت هلال احمر را در این سفر همراهی می کنند.

سفر دبیرکل جمعیت هلال احمر و همچنين هئیت همراه به زاهدان و همچنين همدردی با خانواده‌های داغدار در تاریخ ۲۱ December 2018 | 12:27 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “سفر دبیرکل جمعیت هلال احمر و همچنين هئیت همراه به زاهدان و همچنين همدردی با خانواده‌های داغدار”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *