سرپرست نهاد جوانان پای درد و همچنين دل اعضای کانون دانشجویی استان تهران نشست

سرپرست نهاد جوانان پای درد و همچنين دل اعضای کانون دانشجویی استان تهران نشست

|سرپرست نهاد جوانان پای درد و همچنين دل اعضای کانون دانشجویی استان تهران نشست از هلال ۱۴۷|

سرپرست نهاد جوانان به مناسبت روز دانشجو با اعضای کانون های دانشجویی هلال احمر استان تهران دیدار کرد و همچنين پای درد و همچنين دل آنها نشست.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر، رضا بامداد اصل در این دیدار گفت: تو دانشجویان سرمایه های اجتماعی ما هستید و همچنين ما به حضور تو در این نهاد افتخار می کنیم.
وی افزود: طرح ها و همچنين ایده های قابل اجرای دانشجویی برای من اهمیت بسزایی دارد و همچنين از طرح هایی که می تواند گره ای از معظلات و مسائل و مشکلات جامعه و همچنين آسیب های اجتماعی باز کند، استقبال می کنم.
سرپرست نهاد جوانان با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب افزود: بیانیه گام دوم انقلاب نقشه راهی برای ما دانشجویان متدین است و همچنين باید همت خود را برای تحقق جهاد علمی به کار بگیریم.
رضا بامداد اصل با اشاره به این موضوع که فعالیت برای محرومیت زدایی در اولویت کاری او قرار دارد، گفت: طبق بیانات مقام معظم رهبری وظیفه ما جوانان است که کشور را از چالش ها و همچنين معظلات و مسائل و مشکلات پیش رو بیرون آوریم.

بامداد افزود: کانون های نهاد جوانان برای ما اهمیت دارند، فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن خلاق و همچنين ذهن آماده تو دانشجویان ما را در رسیدن به اهداف نهاد کمک می کند.
در ادامه این نشست سرپرست نهاد جوانان به پرسش های اعضای کانون های جوانان هلال احمر استان تهران پاسخ داد، با معظلات و مسائل و مشکلات آنها آشنا شد و همچنين اعضا برنامه جذاب و جالب و خوب های خود را در مورد برنامه جذاب و جالب و خوب های علمی، پژوهشی، فرهنگی، اجتماعی، تفریحی و همچنين اجتماعی با سرپرست نهاد مطرح کردند.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران نیز از فعالیت های اعضای این کانون ها تقدیر کرد و همچنين گفت: امیدواریم شاهد رشد روزافزون جوانان در عرصه های بشردوستی و همچنين فعالیت های امدادی کانون های دانشجویی جمعیت هلال احمر باشیم.

سلطانی مسئول دفتر نماینده ولی فقیه جمعیت هلال احمر استان تهران گفت: هدف کانون های دانشجویی فرصت سازی برای جوانان است و همچنين در ادامه به موضوعاتی مختلفی شامل آسیب های اجتماعی و همچنين حضور فعال جوانان برای کاهش این قبیل از آسیب ها اشاره کرد.

این نشست با حضور رضا بامداد اصل سرپرست نهاد جوانان، فتحی مدیر عامل هلال احمر استان تهران ،سلطانی نماینده ولی فقیه،منصوری دست يار دانشجویی و همچنين جوانان و همچنين باقری مدیر روابط عمومی نهاد جوانان و همچنين… برگزار شد.

 

سرپرست نهاد جوانان پای درد و همچنين دل اعضای کانون دانشجویی استان تهران نشست در تاریخ ۱۱ December 2019 | 8:12 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “سرپرست نهاد جوانان پای درد و همچنين دل اعضای کانون دانشجویی استان تهران نشست”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *