سرپرست نهاد جوانان هلال احمر در اختتامیه اردوهای نشاط و همچنين امید در یزد: نهاد جوانان هلال احمر، نقطه امیدی برای همه ارکان نظام است/۱۸ هزار کانون هلال احمر در کشور فعال است

سرپرست نهاد جوانان هلال احمر در اختتامیه اردوهای نشاط و همچنين امید در یزد: نهاد جوانان هلال احمر، نقطه امیدی برای همه ارکان نظام است/۱۸ هزار کانون هلال احمر در کشور فعال است

|سرپرست نهاد جوانان هلال احمر در اختتامیه اردوهای نشاط و همچنين امید در یزد: نهاد جوانان هلال احمر، نقطه امیدی برای همه ارکان نظام است/۱۸ هزار کانون هلال احمر در کشور فعال است از هلال ۱۴۷|

سرپرست نهاد جوانان هلال احمر در اختتامیه اردوهای نشاط و همچنين امید در استان یزد گفت: نهاد جوانان هلال احمر با رویکرد و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب های خود، نقطه امیدی برای همه ارکان نظام است.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ علی گنج کریمی در آئین اختتامیه اردوهای منطقه ای نشاط و همچنين امید منطقه ای که به میزبانی جهان شهرستان یزد با حضور شورای معاونین نهاد جوانان ،معاونین جوانان هلال احمر استانها ، مدیرعامل و همچنين مسولین استانی در سالن همایش های شهدای امدادگر هلال احمر استان یزد برگزار شد عنوان کرد : شورای معاونین و همچنين جمعیت هلال احمر تلاش زیادی برای برگزاری اردوها داشته اند که جای تقدیر دارد.

سرپرست نهاد جوانان هلال احمر افزود:امید عنصری مهم در موفقیت و همچنين لازمه روحیه جوانی است و همچنين جوانان هلال احمر با امید و همچنين نشاط، گام های مهمی در مسیر خدمت برداشته اند.

وی اظهار کرد: امروز نهاد جوانان هلال احمر با رویکرد و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب های خود، نقطه امیدی برای همه ارکان نظام است.

گنج کریمی بیان کرد:در جهت عضویت جوانان در هلال احمر و همچنين همکاری های متنوع و گوناگون و مختلف با ستادهای اجرایی کارنامه خوبی از فعالیت ها وجود دارد.

وی تصریح کرد:همچنین در بحث مقابله به آسیب های اجتماعی و همچنين خدمت رسانی در حوزه های متنوع و گوناگون و مختلف نگاه ویژه ای به جوانان داریم و همچنين به روش کلی در نهاد به صورت عملیاتی به جوانان نگاه می کنیم.

سرپرست نهاد جوانان هلال احمر خاطرنشان کرد:در تلاشیم برنامه جذاب و جالب و خوب مدون دو ساله ای را در راستای توسعه برنامه جذاب و جالب و خوب ها ارئه دهیم و همچنين بر اساس اسناد بالادستی وارد همه حوزه ها شویم و همچنين به خدمت بپردازیم.

گنج کریمی افزود:در تنگناهای بودجه ای قدرت زیادی برای تحقق اهداف نداریم و همچنين با توجه به اینکه ۱۸ هزار کانون هلال احمر شامل کانون های طلاب و همچنين جوانان و همچنين دانشجویی و همچنين نونهالان در کشور فعال است امیدواریم بتوانیم برنامه جذاب و جالب و خوب های بیشتری در جهت نشاط اجتماعی جوانان هلال احمر برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی کنیم.

وی بیان کرد:بودجه زیادی برای انجام برنامه جذاب و جالب و خوب های نشاط و همچنين اردویی نیاز است و همچنين ما با وجود محدودیت ها در تلاشیم برنامه جذاب و جالب و خوب ها توسعه یابد و همچنين دوستی ها در اردوها شکل بگیرد.

سرپرست نهاد جوانان هلال احمر عنوان کرد:هر یک از دبیران در کانون ها باید تلاش خوبی در جهت جذب جوانان داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد:در برنامه جذاب و جالب و خوب پنجم توسعه، چشم اندازی که ترسیم شده است که امیدواریم به آن هم دست یابیم.

گنج کریمی گفته استیزد در میزبانی از اردوها تلاش زیادی داشته و همچنين استان های زیاد دیگر نیز که میزبان اردوها بوده اند و همچنين دیگر کسانی در این برنامه جذاب و جالب و خوب دها سهیم بوده اند کمال تشکر و همچنين قدردانی را دارم ،آخرین اردوهای دوستی را در همدان خواهیم داشت و همچنين پایان اردوهای نشاط و همچنين امید همين امشب می باشد و همچنين امیدواریم بتوان برنامه جذاب و جالب و خوب های بیشتری را برای نشاط جوانان طراحی کنیم.

اردوها فرصتی برای یافتن دوستان و همچنين تمرین فعالیت های گروهی و همچنين بهره بري و استفاده از خرد جمعی است

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد در مراسم اختتامیه اردوهای نشاط و همچنين امید ویژه دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده در استان یزد گفت جوانان با ایده های خلاقانه می توانند یاریگر نهاد باشند چرا که ایده‌های خلاقانه جوانان و همچنين مشارکت آن هم ها در فعالیت های بشردوستانه جمعیت هلال احمر اثر گذار است.

دکتر محسن حرازی زاده مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد  با اشاره به فعالیت های اجتماعی در جامعه ای که جوانان باید آینده آن هم را بسازند و همچنين در آن هم نقش موثر ایفا نمایند، افزود: حضور تو در نهاد جوانان جمعیت هلال احمر برای خدمت به انسان ها، ترویج احترام و همچنين تکریم انسان ها و همچنين همچنین ترویج فرهنگ انسان دوستی و همچنين گسترش صلح و همچنين دوستی پایدار در جامعه ارزشمند است، و همچنين این همراهی و همچنين حرکت تو نشان داده است، دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده همواره دوشادوش مردان در جامعه حرکت کرده اند.

وی از اعتماد نهاد جوانان هلال احمر کشور جهت واگذاری دو دوره خواهران و همچنين برادران اردوهای منطقه‌ای نشاط و همچنين امید تشکر کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد گفت : سعی کردیم در اردوهای امسال که برای اولین بار یصورت منطقه ای برگزار و همچنين استان یزد میزبان چهار استان بود برنامه جذاب و جالب و خوب های متفادتی ببنیم و همچنين کارگاه های اموزشی که اثرگذاری بیشتر و همچنين خود دبیران و همچنين اعضا را درگیر کار و همچنين فعالیت کنیم  و همچنين بصورت گروهی در کارگاه ها به گفتگو پرداخته و همچنين از نطرات هم بهره مند شوند .

حرازی زاده تصریح کرد: عظمت و همچنين جایگاه فعالیت‌های تو بسیار بالاست و همچنين تاثیرگذاری تو برای از بین بردن آسیب‌های اجتماعی بسیار زیاد است.

نوشته های مرتبط:

  • نقل از تصویری // اختتامیه اردوهای منطقه ای نشاط و همچنين امید…
  • نقل از تصویری// از متن تا حاشیه اردوهای منطقه ای نشاط…

سرپرست نهاد جوانان هلال احمر در اختتامیه اردوهای نشاط و همچنين امید در یزد: نهاد جوانان هلال احمر، نقطه امیدی برای همه ارکان نظام است/۱۸ هزار کانون هلال احمر در کشور فعال است در تاریخ ۲۷ August 2019 | 7:15 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “سرپرست نهاد جوانان هلال احمر در اختتامیه اردوهای نشاط و همچنين امید در یزد: نهاد جوانان هلال احمر، نقطه امیدی برای همه ارکان نظام است/۱۸ هزار کانون هلال احمر در کشور فعال است”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *