سرپرست نهاد جوانان جمعیت هلال‌احمر: اطلاعات ۶۰۰ هزار جوون و همچنين داوطلب در سامانه جامع عضویت هلال‌احمر ثبت شد

سرپرست نهاد جوانان جمعیت هلال‌احمر: اطلاعات ۶۰۰ هزار جوون و همچنين داوطلب در سامانه جامع عضویت هلال‌احمر ثبت شد

|سرپرست نهاد جوانان جمعیت هلال‌احمر: اطلاعات ۶۰۰ هزار جوون و همچنين داوطلب در سامانه جامع عضویت هلال‌احمر ثبت شد از هلال ۱۴۷|

سرپرست نهاد جوانان جمعیت هلال‌احمر گفت: در برنامه جذاب و جالب و خوب ۵ ساله جمعیت هلال‌احمر باید ۲ میلیون فرد يا شخص عضو جذب شوند که به تا حال اطلاعات ۶۰۰ هزار فرد يا شخص از جوانان و همچنين داوطلبان در سامانه جامع عضویت هلال‌احمر ثبت شده است.

به نقل از روابط عمومی نهاد جوانان هلال احمر ؛

علی گنج کریمی روز شنبه در گفت و همچنين گو با روزنامه نويس و خبرنگار اجتماعی ایرنا افزود: براساس برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی‌های انجام شده اطلاعات این ۶۰۰ هزار فرد يا شخص توسط شعب جمعیت هلال احمر در سراسر کشور بازیابی و همچنين اضافه شده است.

وی ادامه داد: نظر مسئولین ارشد جمعیت هلال‌احمر این است که عضویت ۲ میلیون فرد يا شخص برای نهاد جوانان با قدمت ۷۲ سال شمسي بسیار کم است و همچنين برای رسیدن به این هدف نیازمند مولفه‌ها، بودجه، امکانات و همچنين نظایر آن هم هستیم که در حال بررسی و همچنين رفع این معظلات و مسائل و مشکلات هستیم تا با جذب حداکثری به فعالیت خود ادامه دهیم.
سرپرست نهاد جوانان جمعیت هلال‌احمر افزود: نهاد جوانان در حال حاضر در بیش از هشت هزار مدرسه و همچنين هزار و همچنين ۲۰۰ دانشگاه حضور دارد و همچنين هدف ما حضور در همه مدارس کشور و همچنين موسسات آموزش عالی است.
گنج کریمی تصریح کرد: کانون‌ها برای استقرار در همه موسسات آموزش عالی، افزایش جذب و همچنين فعالیت بیشتر نیازمند مسائل انگیزشی و همچنين سخت افزاری است که با هماهنگی‌های انجام شده نهاد جوانان این سرويس ها و خدمات را در اختیار کانون‌ها قرار می‌دهد تا روند جذب و همچنين عضوگیری به صورت مستمر در طول سال شمسي انجام مي شود.
وی خاطر نشان کرد: کانون‌های نهاد جوانان فعال خواهند بود و همچنين ما از اینکه شعب، محور کار جذب و همچنين سازماندهی باشند به سمت نقش آفرین کردن دبیران رفتیم. حکم دوم برنامه جذاب و جالب و خوب پنج ساله نیز این موضوع را تاکید می کند که دبیران به عنوان بزرگان و رهبران آینده بتوانند در کانون هایشان مدیریت کنند و همچنين به جذب حداکثری دست پیدا کنند.
سرپرست نهاد جوانان جمعیت هلال‌احمر گفت: کانون‌های طلاب از ظرفیت‌های دیگری است که روند رو به رشدی را در سال شمسي های اخیر داشته است و همچنين در حوادث نیز کمک‌های خوبی بویژه در حادثه سیل پل دختر داشتند.
گنج کریمی افزود: یکی از اهداف نهاد جوانان بحث تثبیت و همچنين نگهداری اعضای فعال این نهاد است که جلسات متعددی برای برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی و همچنين کشف راهکارهای مناسب انجام داده است.
وی خاطر نشان ساخت: در بحث نگه‌داشت نیروها، داوطلبان نهاد جوانان در تیم‌های سحر ساماندهی شدند، ‌طرح پیمان که حدود ۵۰ هزار داوطلب را درگیر کرده است و همچنين طرح دادرس (دانش آموز آماده در روزهای سخت)، ‌ آموزش‌های مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري امدادی را به دانش آموزان ارائه کرده است تا همچنين و علاوه بر کمک کردن به خانواده‌های خود، تاب‌آوری را در مدارس و همچنين خانواده افزایش دهند و همچنين در حوادث از ظرفیت این قشر نیز بهره بري و استفاده مي شود.
سرپرست نهاد جوانان جمعیت هلال‌احمر افزود: با توجه به وضعیت اقتصادی به شدت نیازمند هم افزایی با نهاد داوطلبان هستیم، به عنوان مثال مجتمع‌های دانش‌آموزی ما در چهار استان کشور بودجه ثابتی دارند ولي بايد توجه داشت اعتبار مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري تخصیص داده نشده است. در این مجتمع‌ها نیازمند بهره بري و استفاده از قدرت داوطلبان هستیم.
وی تصریح کرد: نهاد جوون جمعیت هلال‌احمر دارای نیروی جوون، خوش فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن و همچنين با انگیزه است که ایده‌های خوبی را ارائه می دهد، ولي بايد توجه داشت برای اجرائی شدن آن هم نیازمند حمایت مالی است. در صحبت‌هایی که با نهاد جوانان شد، این نهاد ضمن تامین مالی، هدایتگری‌های خاص را به ایده‌های خلاق نهاد جوانان ارایه می‌دهد.

نهاد جوانان جمعیت هلال احمر، سازمانی داوطلب محور، اصول مدار و همچنين دارای تعامل سازنده با جهان است که با ترویج روحیه بشردوستی، ایثار، تعاون، سازگاری اجتماعی و همچنين مسئولیت پذیری میان جوانان، ظرفیت آنها را برای افزایش برخورداری انسان ها از کرامت، سلامت، محیط زیست سالم، صلح و همچنين احترام به کار می گیرد.

این نهاد، نهادی مردمی و همچنين تخصصی در مسائل جوانان است که با انجام مطالعات راهبردی در زمینه اصول، اهداف و همچنين ارزش های نهضت بین المللی صلیب سرخ و همچنين هلال احمر، برای ارائه سرويس ها و خدمات آموزشی هدایتی و همچنين تربیتی، جوانان را جذب، توانمند و همچنين در قالب تیم های ورزیده، سازماندهی می کند تا بتوانند از طریق انجام فعالیت های خداپسندانه، بشردوستانه، امدادی، عام المنفعه و همچنين داوطلبانه با دیگران تعامل کرده و همچنين مسائل خود و همچنين جامعه را به روش موثری اداره و همچنين هدایت کنند.

سرپرست نهاد جوانان جمعیت هلال‌احمر: اطلاعات ۶۰۰ هزار جوون و همچنين داوطلب در سامانه جامع عضویت هلال‌احمر ثبت شد در تاریخ ۲ November 2019 | 9:43 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “سرپرست نهاد جوانان جمعیت هلال‌احمر: اطلاعات ۶۰۰ هزار جوون و همچنين داوطلب در سامانه جامع عضویت هلال‌احمر ثبت شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *