سرپرست شورای هماهنگی مبارزه با مواد اعتياد آور و مخدر با مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و همچنين بلوچستان دیدار کرد

سرپرست شورای هماهنگی مبارزه با مواد اعتياد آور و مخدر با مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و همچنين بلوچستان دیدار کرد

|سرپرست شورای هماهنگی مبارزه با مواد اعتياد آور و مخدر با مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و همچنين بلوچستان دیدار کرد از هلال ۱۴۷|

سرپرست شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در پی انتصاب ایشان به سمت رییس کمیته فرهنگی و همچنين پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد اعتياد آور و مخدر استان دیدار کرد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر سیستان و همچنين بلوچستان، امیری سرپرست شورای هماهنگی مبارزه با مواد اعتياد آور و مخدر ضمن قدردانی از همکاری جمعیت هلال احمر با شورا گفت: مشارکت هلال احمر سیستان و همچنين بلوچستان در برنامه جذاب و جالب و خوب های پیشگیر انه اعتیاد ستودنی است.

وی در این دیدارانتصاب آقای راشکی مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و همچنين بلوچستان را بعنوان رییس کمیته فرهنگی و همچنين پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد اعتياد آور و مخدر استان تبریک گفته و همچنين برای وی در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت و همچنين سربلندی کرد.

سرپرست شورای هماهنگی با اشاره به ظرفیت بسیار خوب هلال احمر در راه مبارزه با پدیده شوم اعتیاد، گفت: یکی از دستگاه هایی که در دو سال شمسي متوالی یاری کننده شورای هماهنگی مبارزه با مواد اعتياد آور و مخدر سیستان و همچنين بلوچستان در راستای تحقق اهداف شورا بوده، جمعیت هلال احمر می باشد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر نیز در این دیدار با اشاره به معضل اجتماعی مواد اعتياد آور و مخدر گفت: باتوجه به هم مرز بودن استان با دو کشور بحران زده افغانستان و همچنين پاکستان، موادمخدر قشر جوون استان را به عنوان نیروهای تاثیرگذار جامعه هدف قرار داده و همچنين باید در مبارزه با آن هم از راهکارهای مناسب علمی بهره مند شد.

راشکی با اعلام آمادگی هلال احمر سیستان و همچنين بلوچستان برای همکاری با شورای هماهنگی مبارزه با مواد اعتياد آور و مخدر این استان گفت: مجموعه هلال احمر مثل قبل آماده است در این راه درکنار شورای هماهنگی مبارزه با مواد اعتياد آور و مخدر تمام قدرت خود را بکار ببندد.

وی در پایان گفت: امر آموزش آحاد جامعه نسبت به خطرات مصرف موادمخدر در کاهش خطرپذیری و همچنين آسیب پذیری از اعتیاد بسیار موثر است که جمعیت هلال احمر با در اختیار داشتن پتانسیل بالای کادر متخصص و همچنين منابع آموزشی فراوان و همچنين بهره بري و استفاده از جوانان خود می تواند در این مسیر پیشگیری کمک شایانی را به مجموعه شورای هماهنگی مبارزه باموادمخدر سیستان و همچنين بلوچستان نماید.

سرپرست شورای هماهنگی مبارزه با مواد اعتياد آور و مخدر با مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و همچنين بلوچستان دیدار کرد در تاریخ ۳ January 2019 | 6:28 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “سرپرست شورای هماهنگی مبارزه با مواد اعتياد آور و مخدر با مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و همچنين بلوچستان دیدار کرد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *