سرويس ها و خدمات بزرگترین نهاد بشردوستانه با مبنای سرويس ها و خدمات داوطلبانه در سیستان و همچنين بلوچستان 

سرويس ها و خدمات بزرگترین نهاد بشردوستانه با مبنای سرويس ها و خدمات داوطلبانه در سیستان و همچنين بلوچستان 

|سرويس ها و خدمات بزرگترین نهاد بشردوستانه با مبنای سرويس ها و خدمات داوطلبانه در سیستان و همچنين بلوچستان  از هلال ۱۴۷|

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سیستان بلوچستان ازپایش سلامت بیش از ۱۲۶ هزار فرد يا شخص  در پایگاه‌های بازرسی سلامت جمعیت هلال احمر سیستان و همچنين بلوچستان خبرداد.
به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سیستان بلوچستان ، راشکی در ارتباط و رابطه با این خبرگفت:از ابتدای این طرح در استان که از تاریخ ۱۴ اسفند آغاز شده به تا حال ۱۲۶۴۲۹ فرد يا شخص مورد ارزیابی تست غربالگری قرار گرفتند.
وی افزود: در اجرای این طرح ۶۱ فرد يا شخص از اشخاص مشکوک به کرونا جهت سیر مراحل بعدی به مراکز درمانی معرفی شدند.
راشکی توضیح داد:۲۴ پایگاه در ۱۳ شهرستان کار پایش سلامت و همچنين غربالگری را در مبادی ورودی در استان را بر عهده دارند و همچنين در ایستگاه‌های غربالگری ویروس کرونا این استان ۵۷۸ نیروی عضو و همچنين داوطلب به همراه ۱۱۰ فرد يا شخص از کارکنان جمعیت هلال احمر استان و همچنين با بکارگیری ۸۰ دستگاه آمبولانس و همچنين خودروی کمک دار کار پایش سلامت مسافرین را انجام می دهند.

سرويس ها و خدمات بزرگترین نهاد بشردوستانه با مبنای سرويس ها و خدمات داوطلبانه در سیستان و همچنين بلوچستان  در تاریخ ۲۰ March 2020 | 9:36 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “سرويس ها و خدمات بزرگترین نهاد بشردوستانه با مبنای سرويس ها و خدمات داوطلبانه در سیستان و همچنين بلوچستان ”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *